X

«

»

Halo 4 Game of the Year Edition – Mini-przegląd ofert przedpremierowych

Choć kompletne wydanie Halo 4 miało pojawić się już miesiąc temu, to nie dało się go nigdzie znaleźć i wszyscy o nim zapomnieli. Na szczęście temat powrócił, bo da się je zamówić w dwóch brytyjskich sklepach. Tańszą opcją jest ShopTo z ceną na poziomie £24.85, ale musicie doliczyć do tego jeszcze £3 z wysyłkę. Trochę drożej jest w Amazonie, który za grę chce dostać £30.74, ale nie trzeba tam dopłacać za dostawę.

Niestety oba sklepy podają inne daty premiery. Pierwszy z nich twierdzi, że odbędzie się ona 15 listopada, a drugi, że już 8 listopada. Jeśli pojawi się więcej informacji lub jakaś lepsze oferta, na pewno was o tym poinformujemy.

 • kamil_999666

  Można liczyć na przegląd Heritage Collection, ta cena tutaj wydaje się bardzo atrakcyjna w porównaniu do tego co proponują za granicą, ale może jest jeszcze gdzieś taniej w PL.
  http://muve.pl/pc/akcja/assassin-s-creed-heritage-collection-pc/53038

  • jeti

   Chyba już nie ma sensu, bo nikt nie da takiej ceny, jak Amazon miesiąc temu. Heritage Collection kosztuje teraz mniej więcej tyle samo, co Anthology, ale nie ma DLC.

  • kamil_999666

   Anthology na PC też nie posiadało dodatków (czy sp do trójki ciężko rzec), po prostu ciężko je dostać już dziś w PL, o Heritage Collection łatwiej a jak wiadomo lepszy wróbel w garści niż …

  • kamil_999666

   sorry za podwójny post (wywaliło mi korki i nie zdążyłem edytować poprzedniego), w Heritage Collection 1 jest w DC’s, 2 w jest w Goty a dodatki do B i R dla PC są do pobrania za darmo.