X

«

»

Guardians of Middle Earth oraz dodatki za połowę ceny

greenmangaminglogo1Guardians of Middle Earth – $8 – Steam
Guardians of Middle Earth – Smaugs Treasure – $4 – steam
Guardians of Middle Earth – The Warrior Bundle – $6 – Steam
Guardians of Middle Earth – The Striker Bundle – $6 – Steam
Guardians of Middle Earth – The Company of Dwarves – $6 – Steam
Guardians of Middle Earth – The Defender Bundle – $6 – Steam
Guardians of Middle Earth – The Enchanter Bundle – $6 – Steam
Guardians of Middle Earth – The Tactician Bundle – $6 – Steam

Ceny z kodem zniżkowym GMG20-7EKXF-UTQXX

UWAGA: Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się używając dowolnego z powyższych linków. Jeżeli w przyszłości zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 dolarów, otrzymasz  kolejne 2 dolary w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!

 • Vamos7

  Gra w to ktoś w ogóle ?

 • Zg0dusi3k

  W czasach, kiedy mamy 2 bezpłatnych gigantów MOBA, czyli DOTE i LoLa, wydawanie płatnej gry tego typu mija się totalnie z celem. Nie dałbym za to nawet dolara, nawet mimo tego, że jestem fanem całego uniwersum.

  • zdzisekMOCY

   Dodatkowo gra jest podobno wybitnie słaba. Nie uważam, że wydawanie kolejnej gry mija się z celem, zawsze ktoś może zrobić coś lepszego, lub może niekoniecznie lepszego, ale co zdobędzie dużą rzeszę fanów.

 • yubat

  termin moba to po prostu wymysł trzeciorzędnych programów jak lol czy hon, żeby nie być obrażanym mianem „klonów dota” bo tym właśnie są te gry. bo widzisz dota to nie była tylko nazwa mapki ale tego całego trybu. w czasach w3 nie było „jednej” dota, tylko pełno map dota, ten fanowski tryb się charakteryzował dokładnie tym czym jest obecna dota. do tej pory nie było żadnych zmian a nawet te klony całkowicie kopiują mapki/postaci więc nie widzę potrzeby wymyślania nowej terminologii.
  ewentualnie te wszystkie inne gry mogą się szczycić mianem „moba”, bo dota to po prostu dota, a nie żadna moba.

  • zdzisekMOCY

   DotA i Dota 2 to ARTS, co się rozwija na Action Real Time Strategy. A LoL (Infinite Crysis i inne pochodne) to nie żaden ARTS czy ‚dota’ jak to opisujesz , tylko MOBA. HoN to również ARTS, nie MOBA. Jeszcze są inne gry jak Bloodline Champions, którego twórcy określają jak Arena PvP.

 • yubat

  dodam jeszcze mały wyrywek z historii dota: eul zapoczątkował ten tryb w w3 był głównym prekursorem i pracuje teraz dla valve.

  natomiast guinsoo i pendragon to zawistni kolesie którzy zazdrościli ice frogowi wszystkiego co zrobił żeby spopularyzować dota i pracują dla riot.

  – w skrócie guinsoo miał marny skill programowania, jedyne co zrobił to połączył kilka mapek różnych twórców stąd nazwa „dota allstars”. ale było to tak nie zbalansowane że icefrog musiał wszystko robić od nowa praktycznie to jemu i jego ciężkiej pracy wszystko się zawdzięcza. bo guinsoo po którejś aktualizacji w3 stwierdził że dalej nie będzie uaktualniać doty i opuścił projekt, chodziło o to że nowa aktualizacja w3 core skopała dużo kodu i trzeba było wszystko od nowa pisać. więc wszystko przypadło ice frogowi i on trzymał ten projekt przy życiu.

  pendragon natomiast nie umie programować jedynie co robił to wynajął serwer dla stronki dota i forum i opłacał po kilka dolarów miesięcznie. a mimo to robił wyrzuty że icefrog niby chce sprzedać dote kolesią z s2 od hona (bo dota jest za darmo). no ale icefrog przecież dał im prawo do skopiowania postaci za darmo. w ten sposób mu zagrał na nosie, to wkurzyło pendragona więc dołączył do riot bo widział że na dota nie zarobi. skoro podstawowa dota była rozwijana przez długi czas za free. nie tak jak lol od samego początku za płatne skiny i postaci.

  • zdzisekMOCY

   Można jeszcze dodać, że Pendragon zamknął na jakiś czas stronę dota-allstars.com pod pozorem zmian, a po czasie przekierował wszystkie wejścia na stronę LoLa. 😀 Ot takie małe wojenki…