X

«

»

GOG.com – eksperyment cenowy + promocyjna cena Sanitarium

 width=W  promocyjnej cenie na gogu można dziś nabyć:

 – Sanitarium – 3,99$ (ok 12,5 zł)


Ponadto gog.com przeprowadza eksperyment(nie określono ile czasu będzie trwał okres „próbny”)  z permanentną obniżką cen części produktów.

Z 5.99$ na 3.99$ przeceniono  : Alien Shooter, Celtic Kings, Commandos Ammo Pack, Constructor, Empire Earth, Knights and Merchants, Litil Divil, Lords of Magic, Lords of the Realm, Mobile Forces, Myst: Masterpiece Edition, Outcast, Personal Nightmare, Realms of Haunting, Rollercoaster Tycoon, Simon the Sorcerer, Waxworks.

Z 9.99$ na 6.99$ przeceniono : Broken Sword 4: The Angel of Death, Ceville, Evil Genius, Haegemonia Gold Edition, King’s Bounty, Moto Racer 3, Red Baron Pack, Shadowgrounds, Sherlock Holmes, The Incredible Machines, Warlords Battlecry 3

 
 • BastosPL

  Klasyczne gry. Nie wiem co wybrać 😀
  A i pytanko. Które gry są na steama (jeśli takie są).?

  • Dorrin

   Wszystko co jest na gogu jest DRM free.

  • aoetje

   Na steamie na pewno jest Alien Shooter 1,2 oraz Zombie Shooter 1,2 etc. Dodatkowo te gry możesz kupić klucze na steam za 1-3 PLN na allegro więc oferta GoG w tym departamencie nie jest dla Ciebie.

   Commandosi też są na steam i bodajże Shadowgrounds.

   Z tych gier warto na 100% Lords of the Realm 2, jest rewelacyjna gierka, jak dla mnie dużo bardziej wciągająca niż którykolwiek z total warów.

   Empire Earth ze względu na możliwość rozwoju od bardzo prymitywnych er do przyszłości, pokuszę się może na Warlods Battlecry 3 XD

   • BastosPL

    Dzięki, za odpowiedzi 😀

   • sergeron

    Aotje o czym ty piszesz. Żadnej gry z goga nie można zarejestrować na steam. Nawet gry, które są steamworks i trzeba je zarejestrować na steam i wszystkie serwisy sprzedają je jako klucze steam, to gog ma wersje niesteamową, której nie da się na steam zarejestrować np. Alan Wake.

 • kurono

  Da się spolszczyć Sanitarium?