X

«

»

Giermasz CDP.PL

W sobotę (tj. 8 grudnia) o godzinie 9.00 w siedzibie CDP.PL w siedzibie firmy przy ulicy Jagiellońskiej 74 (budynek E) odbędzie się kolejna odsłona giermaszu. Do nabycia będzie wiele gier oraz filmów, które byly dystrybuowane przez rodzimego dystrybutora.

Link do informacji prasowej

  • Globoos

    No i oczywiście znowu tylko w Warszawie… Inna sprawa, że nie za bardzo wiem, co oni tam będą jeszcze sprzedawać 😛

  • jeti

    Dla osoby, która już bywała na giermaszach, pewnie nie będzie nic ciekawego, bo ostatnio wydali tylko F1 2012, F1 Race Stars, wyścigi z Sonikiem, Epic Mickey 2, czyli crap, przeciętniak, niezłe wyścigi i crap. Poza tym ostatnio większość pozostałości została potem rzucona na letnią wyprzedaż, w wielu przypadkach nawet taniej. Szkoda czasu na kolejkę na śniegu.

    Sam bywałem na prawie wszystkich giermaszach, ale teraz nie mam pojęcia, co mógłbym chcieć kupić. Może przejadę się po południu i wejdę do środka, jeśli kolejka zelżeje, to kupię coś od Disneya na DVD/BR dla dzieciaków z rodziny i może przejrzę resztki gier na ps3 i psp, ale żeby wstawać z samego rana, nie mają argumentu. Nowy karting od Segi chętnie bym łyknął, ale połowę ceny. Ludzie pewnie będą jednak stali już w nocy.