X

«

»

Formula 1 2013 już za 65 złotych!

Formula 1 2013 Standard Edition Steam CD Key – £12.99 (ok. 65 zł)

Aktualizacja – promocji znajdziecie także

Lost Planet 3 Steam CD Key – £12.99 (ok. 65 zł)

Simplycdkeys to dział digital sklepu wysyłkowego Simply Games. Klucz zostanie wysłany w ciągu kilku minut na maila kupującego.

 

 • domek

  Formula tanieje z dnia na dzień 😉
  Fajnie, może się skusze jak zejdzie do ~50 zł.

  • lordkiller

   Ja tez poczekam az stanieje ale bardziej mysle o Lost Planet 3 … ale tutaj poczekam na okolo 25-30zl. F1 mnie jakos nie interesuje .. GRID2 moge polecic

 • michal13225

  Miałem czekać na edycję 2014 ale jak 2013 Classic szybko stanieje do ~30zł to biorę bez wachania.

 • Vector

  To musi być strasznie słaba gra, skoro tak szybko ją przeceniają 😉 Poza tym wydawanie edycji 2013, kiedy sezon już właściwie się kończy jest nieco dziwne.

  • michal13225

   A czy jakakolwiek inna część serii była wydawana na poczatku sezonu? Nie? Też tak myślę. To jest normalne, że wydają grę pod koniec każdego sezonu. To nie FIFA czy PES gdzie w 2013 roku wydają grę z numerkiem 14.

  • liczykrupa

   Słaba nie jest, ale to typowe odcinanie kuponów od gotowego produktu, więc opuszczanie z ceny jest wytłumaczalne, bo za dużych nakładów to oni na produkcję nie ponieśli. Taka specyfika tytulatury i wiążących się z tym sezonów. Sezon startuje w marcu, a Codies nie wstrzelili się z wypluwaniem giery w tym czasie. Malowania, składy kierowców, dostawcy silników, oficjalne regulaminy znane są w pełni dopiero przed startem sezonu i nie ma bata, żeby znać je dużo wcześniej na potrzeby gry. To gra jest reklamówką F1, a nie odwrotnie.

   Mnie tam cieszy, że gra tanieje, bo chce się w nią zaopatrzyć dla klasycznych bolidów i wyścigów, a więcej niż 40 zł za klucz nie dam. Czekamy na kolejne price dropy.

  • amigarulez

   Wg mnie, to sprytny wybieg aby obniżyć cenę podstawowej wersji a potem naciągnąć graczy na dokupienie dodatku classic za 16 euro.