X

«

»

Football Manager 2014 – Mini-przegląd ofert przedpremierowych

PC
Najtańszą ofertę dla PC-towców przygotował cdp.pl. Menadżerowie-amatorzy za FM 2014 w postaci klucza Steam zapłacą tam 99.99 zł, a od razu po zakupie będą mogli sprawdzić też wersję beta gry. Ceny pudełek zaczynają się za to od ok. 105 zł, więc po uwzględnieniu kosztów dostawy najlepszym wyborem będą prawdopodobnie 3kropki, które oferują tytuł wydany przez Segę za łącznie ok. 115 zł. Dla niektórych nieco taniej może być Komputroniku, bo gra kosztuje tam 109.90 zł, ale pamiętajcie, że darmowy odbiór dotyczy tylko niektórych salonów sieci.

PS Vita
W tym roku po raz pierwszy pojawi się też wersja na PS Vitę. Niestety raczej nie znajdziecie jej w Polsce i nie znamy jej dokładnej daty premiery, ale możecie zakupić ją za £23.98 w Zavvi lub za £25.62 w Amazonie. W obu sklepach wysyłka jest darmowa, ale jeśli zależy wam na czasie, sugerujemy wybrać ten drugi.

 • GeedieZ

  No najtaniej to jest akurat na cmrev.com – stronie współpracującej z producentem gry. A co do bety to można już grać od ponad tygodnia i to nieważne gdzie kupimy grę. Napisaliście to tak, jakby CDP miało jakąś wyłączność.

 • Vamos7

  Ja już gram 😀

  • MikuS

   I jak warto?Dawno nie grałem w tą serie i się zastanawiam ale nie wiem czy nie wsiąknę znowu.

  • Vamos7

   Jak na razie jest całkiem dobrze, pierwszy patch dużo poprawił. Tylko mecz w oknie trochę mi muli.

 • Kalistopl

  Najtaniej widziałem na konsoleigry.pl pudełko. Było po 104,88