X

«

»

F1 2013 – Przegląd ofert przedpremierowych

Kubicomania przeminęła tak szybko, jak się pojawiła, ale za kierownicą (wirtualnego) bolidu Formuły 1 możecie zasiąść sami. Tegoroczna odsłona wyścigowej serii firmy Codemasters pojawi się już 4 października, więc sprawdźcie, gdzie zakupicie ją najtaniej.

Aktualizacja 3: Grę na Simplycdkeys zakupicie już za £14.99 (ok. 75 zł)!

Aktualizacja 2: Standardowe edycje na PS3 i X360 obecnie najtaniej zakupicie w Zavvi. F1 2013 kosztuje tam teraz tylko £33.99 (ok. 171 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa.

 

 

PC (edycja standardowa)

Aktualizacja 3: Grę na Simplycdkeys zakupicie już za £14.99 (ok. 75 zł)!

Aktualizacja 1: Wersja Standard Edition na PC pojawiła się w bardzo korzystnej cenie na Simplycdkeys (dział digital sklepu Simply Games). Klucz Steam nabędziecie już za £17.99 (ok. 91 zł)!

W przypadku cyfrowej dystrybucji warte rozważenia są tylko dwie oferty. Nową odsłonę serii F1 najtaniej zakupicie w GreenManGaming, bo za 33.75$ (ok. 106 zł). Nie zapomnijcie o wpisaniu kodu zniżkowego GMG25-J4B0D-FLH8M w koszyku. Nieco drożej jest w cdp.pl, które sprzedaje grę za 114.99 zł, ale za to dodaje jeszcze F1 Race Stars gratis.

W przypadku pudełek sytuacja jest prosta. Najlepszą opcją jest brytyjski Amazon, który wycenia tytuł na £20 (£20.50 z różnicą w podatku, czyli w granicach 105 zł) i wysyła go bez dodatkowych opłat. Większość polskich sklepów ustaliła za to ceny w okolicach 120 zł, więc dzięki darmowej dostawie najrozsądniejszy będzie wybór Muve.

PC (Classic Edition)

Podobnie jak w przypadku edycji standardowej, najtańszą ofertę na to wydanie proponuje GreenManGaming. Wraz z kodem zniżkowym gra kosztuje tam 43.87$ (ok. 137 zł). Fani pudełek niestety obejdą się smakiem, bo fizyczne kopie Classic Edition dorwą tylko konsolowcy.

Konsole (edycja standardowa)

Tym razem polskie sklepy zgodnie wyceniają grę w wersjach na PS3 i X360 w okolicach 190 zł, więc jedynym sensownym wyborem jest Muve z darmową wysyłką. W Wielkiej Brytanii jest nieco drożej.

Standardowe edycje na PS3 i X360 obecnie najtaniej zakupicie w Zavvi. F1 2013 kosztuje tam teraz tylko £33.99 (ok. 171 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa.

Konsole (Classic Edition)

Tak samo jak w przypadku zwykłego wydania, tym razem w Polsce jest nieco taniej niż w Wielkiej Brytanii. Najniższą cenę, czyli 204.90 zł za wersje na PS3 i X360 oferuje Player Games, ale doliczcie sobie do tego jeszcze 9.90 zł za wysyłkę.

 • Rav87

  Na jakim kontrolerze najlepiej w to grać? Kierownica, Pad, Klawiatura? Tzn czy trzeba kupić kierownicę żeby cieszyć się z gry w F1 2013?

  • amigarulez

   Nie, nie musisz. Pytanie tylko czy będzie Ci dawała radość jazda z włączonymi helpami bo im mniej precyzyjny kontroler tym więcej ich trzeba włączać aby dojechać cało do końca wyścigu, nie wspominając już o wygrywaniu.

  • RoyKeane

   Dwunastka była bardzo arcadowa, więc w zupełności wystarczy do gry pad. Kierownica szczerze mówiąc tylko w tej grze przeszkadza. Jeżeli szukasz symulatora to skieruj swój wzrok w inną stronę.

 • Piospi

  Kierownica jest mile widziana, klawą ciężko się gra.
  Czy jest sens kupowania kiery tylko do F1, raczej nie.

 • Ezjod

  Kupno kierownicy tylko dla tej gry mija się z celem, chyba, że masz odłożone fundusze. Na padzie bez problemu oddasz się przyjemnosci gry. Wiadomo, że kierownica jest lepsza i czasy okrążeń są nieco lepsze ale wystarczy pad. Klawiature w takiej grze omijaj szerokim łukiem.

 • Rav87

  dzięki za odpowiedzi, chyba ściągnę demko f1 2012 (bo 2013 nie ma) i zobacze jak sie bedzie grac na padzie. Bo ta cena 91 zł kusi, tym bardziej, że nigdy nie grałem we wcześniejsze edycje.

 • pecet

  Ten simplycdkeys to nie jest czasem jakiś szemrany keyshop? Nawet nazwa podejrzenie brzmi… ja bym nie ryzykował.

  • RoyKeane

   Tak, po nazwie stwierdzajmy, że jakiś sklep jest szemrany, brawo. Poza tym czy niby ryzykować?

 • Szala

  Kupił ktoś wersję PC Classic z GG albo zwykła z Simplycdkeys?

  Dostaje się również nagrody, te które są przy zakupie przez steam? (F1 race stars, F1 2012 i kod zniżkowy -50% na grę Codemasters) ?

  Jaki jest kupon zniżkowy do GG?

  • Kordas

   Zamawiając s Simplycdkeys nie dostajesz żadnych bonusów, natomiast zamawiając Classic Edition z GMG dostajesz F1 2012.