X

«

»

Dwarf Quest taniej w ShinyLoot

shinyloot-black-logo

Dwarf Quest – 0.99$ (ok. 3.34 zł)

Oferta ważna przez 35 dni.

 

 • wacek_1984

  Grał ktoś w tą grę? Bo ciekawie wygląda.

  • Ludwi

   Grałem i prawdę powiedziawszy chyba wolałbym lepiej ten czas spędzić. Jeżeli jeszcze nie wydałeś kasy to zachowaj ją na coś innego. Sama gra jest na 2-3h i jak już ją raz przejdziesz nie masz po co w nią grać. Może to być dobra gierka dla dzieciaków ale dla starych wyjadaczy żadne większe wyzwanie.

  • Ludwi

   Nie mogłem już edytować więc dopiszę jeszcze coś.
   Gra nie oferuje żadnej losowości, za każdym razem wygląda identycznie, nawet podczas walki (jeżeli mnie pamięć nie myli) obrażenia są stałe i zależą od siły atakującego i pancerza broniącego się (co oczywiście nie jest jakąś wielką wadą ale przy wykonywaniu tych samych ruchów ta sama walka zawsze zakończy się tak samo). Pewne walki musiałem powtórzyć – czasami wynikało to z nieznajomości przeciwnika – ile ruchów wykonuje, jaki ma pancerz i ile obrażeń zadaje, a czasami po prostu chciałem zakończyć walkę z jak najmniejszą stratą zdrowia więc dlatego je powtarzałem.
   Jeżeli lubisz gry typu roguelike (czy jak ją tam twórcy zakwalifikowali) to prawdę powiedziawszy poza jako tako fajną grafiką pod względem możliwości raczej jest to uboga gierka.

  • wacek_1984

   Dzięki, odwiodłeś mnie od zakupu 😀