X

«

»

Daily Deal na Steamie – Aliens: Colonial Marines

steamlogo

Aliens: Colonial Marines – 4.99€ (ok. 21.30 zł)

Trwają również obniżki na Natural Selection 2 i Prison Architect, oraz promocja na gry greenlightowe

 

 

 

 • Alloon

  ta gra juz co najmniej w 2 albo 3 miejscach byla taniej niz na steamie

 • DirtyMac

  serio to tak szybko spadło nawet na samym Steamie? strach kupować
  Data wydania: 12 Lut 2013

  • No cóż…, wystarczy sprawdzić oceny tej gry. 😀 Wiele osób, w tym ja, miało spore oczekiwania wobec nowego Aliena, ale wyszło, jak wyszło.

  • StayUpForever

   Oceny zrobiły swoje.

 • Voltrex

  Już powiem na przyszłość : Nie , nie opłaca się kupić nawet za złotówkę 😛

  • RoyKeane

   Nieprawda, za tą cenę gra jest ok. Nie należy oczekiwać czegoś wielkiego, ale twórcom udało się w kilku momentach stworzyć klimat oryginalnego Aliena (początek i przejście przez kanały). Najgorszym elementem, który psuje klimat są potyczki z najemnikami korporacji Weyland.

  • Liga

   A ja tam łyknę, spóźniłem się na promo na gamefly, to tym lepiej, będzie za kasę z kart (chomikuję jeszcze kilkanaście euro)

  • Skapiradlo

   @RoyKeane:
   Grałeś czy powtarzasz opinie? Kupiłem jak była za 15 zło na Gamefly ostatnio i nie spodziewałem się niczego wielkiego. Graficznie Crysis 3 czy nawet Battlefield 3 to nie jest, ale samym klimatem i nawiązaniami do Aliens J. Camerona pasuje mi dużo bardziej niż AvP z 2010 r. nawiązujący fabularnie nie wiadomo do czego.
   Już same komputerowe postacie aktorów, znane miejsca czy pojazdy warte są tych 15-20 zł. I absolutnie nie zgadzam się z tym hejtem jęczących że kwas zabijanych xenomorphów nie zabija. Przy takim tempie rozgrywki i ich szybkości nie wyobrażam sobie żrącego kwasu, bo często zabijam je gdy są już tuż przy mnie i to cofając się cały czas. Ustawiłem co prawda od razu poziom na trudny, ale gra wcale nie jest taka łatwa itp. – ginę zdecydowanie częściej niż w innych grach – głównie przez szybkość xenomorphów.
   Generalnie jestem zadowolony z zakupu i gra po patchach absolutnie warta była 15 zł niezależnie od ilości hejtu jaki się wylał. Z tym że bardzo lubię uniwersum Aliens i drugą część którą mam teraz w 3 różnych wydaniach, a Aliens 20th Anniversary Edition swego czasu sprowadzałem z amazon.co.uk za takie pieniądze że jeszcze mam wyrzuty sumienia. Już przez same nawiązania do filmu A:CM ma u mnie duży plus.

  • RoyKeane

   Grałem i w zasadzie mogę się pod Twoją wypowiedzią podpisać z tym, że ja nie jestem wielkim fanem Aliens, ale lubię sci-fi i mimo to gra mi się spodobała. Szczerze mówiąc AvP 2010 to przy Colonial Marines znacznie słabsza pozycja biorąc pod uwagę samego singla. AvP jest wyprane z klimatu, a fabularnie zupełnie się kupy nie trzyma. Wydaje mi się, że gdyby nie te szumne zapowiedzi Gearboxa i Segi to CM byłoby przyjęte znacznie cieplej, a oceny końcowe wystawiane przez portale tematyczne przebiłyby te, które otrzymało AvP 2010.

 • valdman

  Czy to te same wersje ?
  bo taniej chyba wychodzi na amazonie
  http://www.amazon.com/gp/product/B009K6YJTS?tag=lowgie-20 ok.21,30zł
  http://store.steampowered.com/app/49540/ ok. 19,29zł

  Czy lepiej kupić na steam ?

  • StayUpForever

   To są te same wersje.

  • kredens

   Przy mojej z cdp.pl gdy dodałem ostatnio kod do season passa z Amazona wczorajszego, to aby zainstalować dodatki musiałem zmienić język z pl na ang. Nie próbowałem potem w drugą stronę.