X

«

»

Czarny Piątek w Amazon.com – dzień drugi

Papo & Yo – 3.74$ – Steam
Papo & Yo (Game and Soundtrack Edition) – 4.24$ – Steam
Party of Sin – 2.00$
Party of Sin – 2.00$ – Steam
Air Conflicts: Pacific Carriers – 9.99$ – Steam
Expeditions: Conquistador – 13.39$ – Steam
Galaxy on Fire 2 HD – 9.99$ – Steam
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat – 9.99$
Thunder Wolves – 6.69$ – Steam

Aby dokonać zakupu gry elektronicznej na Amazon.com musicie podać amerykański adres pocztowy podczas finalizowania transkacji.

Do każdego zamówienia dodawane będzie 5 dolarów kredytu promocyjnego do zużycia na dowolny tytuł z listy 2013 Editor’s Choice Games w Styczniu 2014!

 • Dziwne… Party of Sin za 2$ a mi coś je odliczyło promo i poszło za 0$ 😉 Może winne zakupy z października.

 • Brzuch

  Kilka gier było w ostatnim bundlu 🙂

 • kubosos2

  No ostatnio niektóre gry były w bundlu 🙂

 • BoloMaster

  Są jakieś szanse, że pack MP3+LA Noire będzie jeszcze dostępny?

 • Air Conflicts Pacific Carriers, Galaxy on Fire 2 HD i Thunder Wolves były dopiero co w bundlu za dolara …i też zastanawiałem się czy kupić, a tu w PROMOCJI za prawie 27$ …pfff. Na marginesie – nawet jeśli ktoś nie wie czy chce kupić w Humble Bundle można zapłacić symbolicznego 1 centa, dzięki czemu ma się mniej więcej miesiąc na zastanawianie się czy jednak kupić i dopłacić do wymaganej kwoty dla kluczy Steam/BTA.
  A co do ostatniego HumbleWeekly – dziwna sprawa i coś im system lekko siada: raz że przez to posrane aktywowanie przez WWW raz że Pacific Carriers nie mogłem dodać osobno do konta z symulatorami lotniczymi (Il2 od pierwszego do Cliffs of Dover, Wings of Prey/Wings of Luftwaffe), War Thunder itp, to jeszcze wyświetliło mi dziwne info, że na koncie z grami indie i zręcznościowymi jak te Thunder Wolves miałem już te gry. Co prawda na Steamie mam ~500 gier ale AFAIR tych nie miałem, poza tym wszystkie trzy wylądowały w „moje gry” w kliencie Steam, a zawsze gry z danego konta dodaję do ulubionych by nie mieszały się z grami z innych kont przez Steam Family Sharing. WTF? Któraś z tych gier była w bundlu i którym (poza tym od groupees – nie kupowałem go).
  Kolejna dziwna rzecz to zrobiło mi blokadę na karcie za ostatnie HWS na 1 zł zamiast 1$, podczas gdy z Humble WB kupowanego dzień wcześniej normalnie zablokowało 4,63$ przeliczone na złotówki. Teraz pytanie na ile finalnie obciąży kartę – 1 zł, 1$ czy już kompletnie płatność odleci w kosmos i trzeba będzie reklamować jakby obciążyło kartę na kilkadziesiąt złotych.