X

«

»

Castlevania: Lords of Shadow Collection – Mini-przegląd ofert przedpremierowych

Choć dalszą część historii Gabriela poznamy dopiero w przyszłym roku, już przyszły piątek (8 listopada) pojawi się nowe wydanie Lords of Shadow. Oprócz gry zawarte w nim będą dodatki Reverie i Resurrection, a także dwa łakome kąski w postaci świeżo wydanej Castlevanii: Lords of Shadow – Mirror’s of Fate HD oraz dema Lords of Shadow 2. Niestety dwie ostatnie pozycje prawdopodobnie będą dostępne w postaci kodu na wersje cyfrowe.

Choć grę znajdziecie w ofercie tylko kilku sklepów, nie jest drogo. Dla posiadaczy PS3 najlepszą opcją prawdopodobnie będzie brytyjskie Zavvi, które sprzedaje ten tytuł za £21.99 (ok. 108 zł) z darmową wysyłką i dodaje do tego ekskluzywny, kolekcjonerski steelbook, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Zwolennicy konsoli Microsoftu mogą za to zamówić swoją wersję w Ultimie za 119.90 zł, ale trzeba do tego doliczyć jeszcze 5.99 zł za wysyłkę.

 • liczykrupa

  Orientujecie się, czy ta Steelbook Edition z zavvi to jedynie oferta przedpremierowa? Ciężko stoję z kasą przed premierą PS4 i z chęcią nabyłbym to cudo w późniejszym terminie, ale jeśli mam stracić steela to będę zmuszony kupić od razu.

  • jeti

   To zależy od tego, czy się wyprzeda. Jeśli nie, to może leżeć nawet miesiącami. Takie Dark Souls: Prepare to Die Edition z steelbookiem możesz tam kupić do dziś.

  • liczykrupa

   Właśnie ostatnio widziałem to wydanie Dark Souls… Ryzyk fizyk. Przed 8 listopada podejmę ostateczną decyzję, cena korzystna, najwyżej nie kupię Call of Duty: Ghosts na premierę 😛

 • Cthulhu

  Ja chciałbym gdzieś kupić samego steelbooka, bo grę to mam 😛

  • liczykrupa

   Popatrz na ebay, chodzą już drożej niż sama gra xD Mam to szczęście, że w Castlevanię jeszcze nigdy nie grałem. Tutaj mamy jeszcze ten remake z 3DS, co trochę rekompensuje cenę, no i demo dwójki lulz. Mam nadzieję, że owy remake nie okaże się crapem.

 • somi88

  Wersje ze stellbookiem od Zavvi zamówiona ,kolejny raz łowcy wykonali swoje zadanie, good job comrades !.
  PS już się boje Black Friday i wyprzedaży świątecznych ;p