X

«

»

Black Ops w wersji elektronicznej za 30zł w Ultimie

Klucz steam do Call of Duty: Black Ops za 29,90zł w Ultimie – wysyłka automatem na maila kupującego. Oprócz tego w ciekawych cenach wydania pudełkowe:

Dungeons za 9,99zł
Gray Matter za 9,99zł
Binary Domain za 9,99zł
Alpha Protocol za 9,99zł 

Tabelę z kosztami wysyłki zobaczyć możecie >>tutaj<<

 • Globoos

  Według ultimy ten Black Ops ma napisy PL, ale na karcie steamowej nie widzę info o polskiej wersji. Ktoś potwierdzi, że ona jest?

 • Na liście dostępnych języków polskiego nie mam polskiego. Za nic w świecie nie potrafię sobie teraz przypomnieć czy grałem w to po polsku czy nie…

 • PlainLazy

  ja miałem pudełkową wersję UK, która oczywiście aktywowała się na Steamie. Z tego co pamiętam, to napisy w kampanii były po polsku. Ręki sobie nie dam uciąć, ale chociażby polskie nazwy i opisy achievementów zdają się wskazywać na dostępność PL wersji na platformie, więc źródło klucza w tym wypadku nie powinno mieć znaczenia (nawet mimo tego, że grze z ultimy bliżej polskim wersjom językowym, niż pudełku z Wysp).

 • Greg

  Ja posiadam pudełkowe CoD: MW3 z UK i mimo że acziwy są po polsku to sama gra napisów polskich nie posiada.

  A Black Ops kupione u nas aktywuje sie na steam i są polskie napisy, więc skoro ultima zaznaczyła że napisy są pl to wydaje mi sie że sprzedaja klucze z polskich pudełek 🙂