X

«

»

Assassin’s Creed III w IGC we wrześniu
Nie dotyczy

Assassin’s Creed III w IGC we wrześniu

Informacja została podana podczas konferencji Sony na targach Gamescom. Zapowiedziano też, że do Instant Game Collection na PS4 trafią nowo zapowiedziana gra studia Housemarque (m.in. seria Super Stardust), czyli Resogun (jako pierwsza gra miesiąca w PS+ na PS4) oraz kontrowersyjny Binding of Isaac: Rebirth (także na PS Vita).

Podsumowując dzisiejsze rewelacje z tym, czego dowiedzieliśmy się podczas E3, wiemy, że w Instant Game Collection na PS4 możemy się spodziewać: DriveClub PS+ Edition, Don’t Starve, Outlast, Secret Ponchos, Resogun i Binding of Isaac: Rebirth.

 • liczykrupa

  Czekamy na ujawnienie kolejnych gier. Bardziej bym się cieszył z Liberation, bo trójkę przeszedłem i mam jej dosyć.

 • seevs

  Super ! A Microsof dał w zeszłym miesiący AC II haha kopas w dupas 🙂

 • spliter

  Czemu TBoI jest kontrowersyjny ? Tam tylko latają małe płody…. -.-
  Oke wycofuje wszystko

  • jeti

   Płody, fekalia w każdym kącie. Ani to ładne, ani fajnie się w to gra. Może mam za mały rozumek, żeby zrozumieć przesłanie artysty, który stworzył tę grę.

  • spliter

   Powiem tak :
   TBoI został stworzony jako parodia jednego z wydarzeń ( Poświęcenie Issaca, domyślcie się … ).
   A gra jest mega, powtarzam MEGA trudna, i to w niej <3 – przegrałem w nią ponad 150 h ( D6, etc. kto gra ten wie o co chodzi ) i to w niej widzę 🙂

  • Odys

   Co może być kontrowersyjnego w grze której celem jest zabicie własnej matki, aby do niej dotrzeć podpisuje się pakty z szatanem, walczy się m.in. z latającymi płodami,zarodkami embrionalnymi, cip@#$ strzelającymi krwią miesiączkową …

  • spliter

   + Dodatkowo bierzemy strzykawki i pigułki, tak normalny człowiek też takie bierze, PRAWDA ?