X

«

»

Assassin’s Creed Heritage Collection za ok. 131 zł

AC Heritage Collection na PC, PS3 i X360 – £25.62

Zestaw zawiera:
Assassin’s Creed (bez DLC)
Assassin’s Creed II: Game of the Year Edition
Assassin’s Creed: Brotherhood (prawdopodobnie bez DLC)
Assassin’s Creed: Revelations (bez DLC)
Assassin’s Creed III (bez DLC)

Wysyłka do Polski jest darmowa.

 • kamil_999666

  Nie wiem jak zachodnie, ale nasze Polskie wydanie (134 zł w muve widziałem ale chyba już wyprzedane, sam kupiłem w fabryce.pl za 129,9 a na allegro najtaniej było za 124 więc biorąc pod uwagę ile trzeba czekać na amazon nie jest to żadna promocja.)
  Co do zawartości pudełka PL:
  Assassin’s Creed jest w wersji DC więc z DLC
  Assassin’s Creed II faktycznie w GoTYE więc z wyciętymi na konsolach ostatnimi sekwencjami (musiałem niestety reklamować tą płytkę bo była po angielsku)
  Assassin’s Creed: Brotherhood posiada na płycie porwanie Leonarda jedyne singlowe DLC (trzeba je odebrać za zero punktów w Uplay)
  Pozostałe bez DLC a Lost Archive do Revelations jest praktycznie nie do kupienia. Wziąłem je z gmg za 2,49 $ ale nie dawało się pobierać, suport wyjaśnił że kłopoty techniczne zwrócił kasę i wycofał ze sprzedaży 🙂 Więc jedynym źrudłem pozostaje ubishop (z amazonu chyba również wycofali w podobnym momencie może będzie za darmo niedługo) za 40 dychy (sic) . LA zawiera jeszcze krótką misję przedpremierową i strój.

 • spiken0

  Wersja pc jest bez DLC ale wersje konsolowe mają wszystkie DLC w pakiecie

  • jeti

   Nie. Mylisz Heritage Collection z Anthology.

 • KibaX

  Poprawka ! Kupiłem Heritage Collection (PC) akurat u nas i tak: AC II nie jest GOTY, jest to zwykła podstawka (jak reszta części w paczce) + na opakowaniu jest napisane, że gry są po polsku a tak na prawdę AC i AC II są po angielsku 🙂 Ubisoft polska napisali mi, że nic nie mogą zrobić i jak chcę to mogę złożyć reklamację xD

  • jeti

   AC 2 na PCnie jest GOTY, bo gra wyszła jakieś pół roku po premierze wersji konsolowych i miała to wszystko od razu. Na jedno wychodzi.

  • kamil_999666

   Brotherhood też ma DLC za 0 punktów Uplay. KibaX, również reklamowałem swoje płyty, wysłałem w ubiegłym tygodniu w tym jakoś powinni dać odpowiedź. w Polsce jest średnio o dychę taniej bez żadnej promocji 🙂
   Np. wirtus na allegro
   http://allegro.pl/assassins-creed-heritage-collection-5-gier-pc-nowa-i3756993613.html

 • XarduneK

  W empiku – 123,49 zł