Polecamy

Zrób zakupy z Masterpass za min. 50 zł i odbierz 20 zł na kolejne zamówienie w Empik.com

Aktualizacja: powrót promocji!


Zrób zakupy z Masterpass za min 50 zł i odbierz 20 zł na kolejne zamówienie. Oferta dla klientów empik.com którzy dokonają zakupów w dniach 26.11 – 26.12.2018 (lub do wyczerpania zapasów).

Szczegóły promocji znajdziecie na tej stronie

Tagi:

Komentarze do "Zrób zakupy z Masterpass za min. 50 zł i odbierz 20 zł na kolejne zamówienie w Empik.com"

  1. Jak ktoś kupuje na polskim microsoft store, to można rozważyć zakup doładowań konta. Są po 50zł i 70zł, ale sam nie próbowałem i nie wiem czy da się kupić 50zł, dostać bon i potem kupić 70zł za 50zł z bonem i dostać kolejny. Także jak komuś to niech spróbuje i da znać.

  2. To 20 zł to jest po prostu bon zakupowy, czyli mając go mogę coś kupić za 2 dychy i tym samym nic za to nie zapłacić, czy ponownie muszę kupić coś za większą kwotę, żeby ów bon wykorzystać?

    1. Standard u nich – jak była podobna, ale cebulowa promocja, bez ceny minimalnej zakupu, to kompletnie system siadł. Jeżeli chcieli zachęcić do używania masterpassa to raczej strzał w kolano.

    1. ja dostałem kupony w poprzedniej promocji, ale trzeciego zakupu już nie robiłem, bo nie wiedziałem czy dostanę, a przysyłali dokladnie 14 dni po zakupie (już się promocja skończyła)

      osobiście chyba wolę promo merlina „-15zł” ale od razu uwzględnia przy zakupie i wesz ile płacisz, nie musząc kolejnego zamówienia składać