Zestaw startowy Starlink: Battle for Atlas na PS4, XOne i Switcha za około 113 zł z wysyłką do Polski w Amazon UK

-72% –  Starlink: Battle for Atlas (PS4) £19,99 (95,62 zł)
-72% –  Starlink: Battle for Atlas (Xbox One)£19,99 (95,62 zł)
-72% –  Starlink: Battle for Atlas (Nintendo Switch) £19,99 (95,62 zł)

Wraz z podatkiem i wysyłką do Polski zapłacimy około 113 zł.

Dzięki za info masterofshadows.

Tagi:

Komentarze do "Zestaw startowy Starlink: Battle for Atlas na PS4, XOne i Switcha za około 113 zł z wysyłką do Polski w Amazon UK"

 1. Najlepsze z tego wszystkiego jest ten wątek Star Fox, ale jak komuś zależy, aby pograć Foxem Mccloud, to niech lepiej sobie kupi Mini-snesa, gdzie jest oryginał oraz Star Fox 2, a także 20 innych hitów.

  1. najlepiej to kupić wersję cyfrową z wszystkim, bez potrzeby zbierania badziewiastych figurek (tak, w tej grze nie trzeba nic dokupywać jak to miało miejsce np. w Disney Infinity)

   1. Nintendo dołożyło nowe tytuły do zniżki świątecznej do swojego e-shopu – wyhaczyłem Starlink: Battle for Atlas Digital Deluxe Edition za 207 PLN 🙂

    1. Potwierdzam. Polska wersja gry (menu etc.), polski dubbing i polskie napisy – do wyboru do koloru – można włączać, przełączać i mieszać wersje językowe (3 osobne opcje na język). Pozdrawiam.

    2. Ooo, to dobrze wiedzieć. No to teraz jeszcze ostatnie pytanko (tak przy okazji) – to prawda, że aby grać w grę, nie trzeba mieć żadnych figurek itp.?

    3. Zgadza się. Wybierasz tryb digital (jedno kliknięcie przed rozpoczęciem gry). Bawimy się z synem świetnie w trybie coop.

 2. Nie interesują mnie figurki właśnie a wersja cyfrowa. Jest w ogóle szansa na dorwanie wersji cyfrowej w promocji?

    1. Jestem trochę już za stary na figurki, moje dzieci też – ale sama gra nas interesuje (w tym co-op) – nie mam zamiaru wydawać tony szmalu na plastikowe figurki które poźniej będą się kurzyć (mam alergię na kurz). Dobrze że jest wybór dla każdego. Pozdrawiam.

    2. Ta wersja też nie wymaga figurek. Pograłem chwilę z figurkami dla szpanu, a potem już normalnie. Lepiej kupić za 100 zł z figurkami niż za 200 zł bez 😛

    3. Znalazlem odpowiedź – cena końcowa wersji fizycznej z wszystkimi statkami (zakładając że kupuje zabawki) wyniesie 300-400 zł. Wersja digital jest tańsza. Jeśli w trakcie misji stracisz statek – musisz „podłączyć” kolejny inaczej restart 🙂 – w wersji digital tego nie ma. Pozdrawiam.

Komentowanie jest zamknięte