Promocja na Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball Fighter Z (PS4) (Xbox One) – 164,99 zł
Final Fantasy XV: Royal Edition (Xbox One) – 129,99 zł
Injustice 2 Legendary Edition GOTY Steelbook (PS4) (Xbox One) – 164,99 zł
Monster Hunter: World (PS4) (Xbox One) – 164,99 zł
Ni No Kuni II: Revenant Kingdom (PS4) – 164,99 zł
Sonic Forces D1 Edition (PS4) (Xbox One) – 89,99 zł
Life is Strange Before the Storm Limited Edition (Gry PS4)  (Gry Xbox One) – 109,99 zł

Darmowa wysyłka do kiosków Ruchu

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wyprzedaż w cdp.pl – przygotuj się na wakacje"

 1. Z takimi cenami w „przecenach” to nikt na wakacje nie pojedzie. Stać go nie będzie.

  1. To może czas zmienić prace? Będzie ciebie stać na wakacje i ceny.

    1. na gry w tych cenach czyli w skrócie na te ceny 😛 Ale co taki cebulak może wiedzieć o skrótach

    2. Uwielbiam jak ktoś wchodzi na łowców i wyzywa innych od cebulaków.

     DLA TAKICH LUDZI POWSTAŁA TA STRONA. Nie podoba ci się, to tu nie wchodź i kupuj gry bezpośrednio na Steam za 249 zł.

 2. Na wakacje to jestem przygotowany dzięki tym wszystkim grom za darmo 😉

 3. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę, czy przypadkiem ta cena Dragon Balla Z w retailu nie jest najtańsza jaka aktualnie była?

  1. Właśnie sama się zastanawiam, ale wydaje mi się, że nie, ewentualnie w podobnej cenie można dostać na Merlinie, to wiem. Taniej wersje na Xboxa na pewno były.

   1. Ja kojarzę okolice 167 zł na Allegro. Plus to wersja pudełkowa, którą można odsprzedać. Nie pamiętam jednak, czy z polskiej dystrybucji. Możliwe, że z niemieckim lub innym językiem na okładce.

    1. Tak, czy siak, na tę chwilę, myślę, że cena jest w porządku, jeśli ktoś faktycznie chce zagrać, do tego chce pudełko, a nie chce bawić się w, jednak ryzykowne, allegro, czy sklepy zagraniczne z długą, nierejestrowaną dostawą. Niedługo pewnie będzie taniej, ale ja się nawet skusiłam. Niech stracę!

    2. W sumie racja. Też bym brał, ale w kolejce czeka Yakuza 0, Gravity Rush i The Last Guardian. Do tego Persona 5 na PS3. To mnie powstrzymuje, choć parcie mocne.

    3. Skoro masz tyle do ogrania to warto się wstrzymać, cena będzie stopniowo spadać + z racji, że co chwile dodawana jest nowa zawartość, to dostaniesz najbardziej kompletną wersję.

    4. Tego się staram trzymać. Chociaż jak wchodzę codziennie na IGN albo Kotaku to biją po oczach tym nowym contentem i człowiek miętki się robi. Poza tym dziadostwo twardo trzyma cenę 🙁

 4. Ja ostatnio kupiłem Dragon Ball FighterZ używkę za 150 zł, cena z CDP chyba nienajgorsza (chyba taniej nie było?). W każdym razie gierkę polecam z całego serca 🙂

 5. Ja kupuję, mieli Wieśka 2 w najlepszej cenie jak do tej pory(steelbook+darmowa wysyłka). Książki nieraz mają w super cenach….