Wkrótce premiera Soul Hackers 2. Sprawdź cenę nowego jRPG Atlus i kup grę tanio (akt.)

Pod koniec sierpnia premiera Soul Hackers 2 na PlayStation 5, PS4, Xbox Series, XOne i PC. Mimo, że cyberpunkowy setting jest czymś rzadko spotykanym w gatunku jRPG. Najnowsza gra twórców serii Persona skierowany jest głównie do entuzjastów klasycznych turowych potyczek zbliżonych do tych znanych z Shin Megami Tensei. Nic w tym dziwnego, ponieważ Soul Hackers 2 to kontynuacja gry z Nintendo 3DS (Devil Summoner: Soul Hackers), która swoje korzenie ma we wspomnianym cyklu SMT.

Konsolowa cena Soul Hackers 2 (pre-order na wydanie pudełkowe) w polskich sklepach zaczyna się od 239 zł, zaś klucz Steam zakupicie już za ok. 205 zł.

Soul Hackers 2 to wchodząca w skład marki Shin Megami Tensei gra jRPG z turowym systemem walki, które zabierze nas w niedaleką przyszłość do japońskiej metropolii, gdzie Aion, potężna istota chroniąca świat, wykrywa nadchodzącą apokalipsę. Chcąc zapobiec katastrofie, tworzy Ringo i Figue, które mają odnaleźć dwie osoby będące w stanie z uratować świat przed zagładą. Po przybyciu na ziemię okazuje się, że oba cele już nie żyją, ale wykorzystując moc Aionu, Ringo przywraca ich do życia. Ocaleni to Arrow i Milady, którzy potrafią przywoływać oraz kontrolować demony. Łącząc siły, bohaterowie próbują poznać prawdę kryjącą się za nadchodzącym końcem świata.

Rozgrywka Soul Hackers 2 opiera się na eksploracji świata, wykonywaniu zadań, rozwijaniu bohaterów oraz turowej walce z wrogami. Kluczowym elementem rozgrywki jest system przywoływania demonów wykorzystywanych w potyczkach. Gracze mogą podpisywać kontrakty z demonami, rozwijać ich umiejętności oraz łączyć je ze sobą, by uzyskać potężniejsze odmiany.

Premiera Soul Hackers 2 zaplanowana jest na 26 sierpnia 2022 r.


Aktualizacja

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Cena Soul Hackers 2 na PS5 i PS4

Soul Hackers 2 na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 dostępne jest od:

Promocje na Soul Hackers 2 na Xbox Series X|S i XOne

Cena Soul Hackers 2 na konsole Xbox zbliżona jest to tej z konsol Sony. Aktualnie grę zakupicie najtaniej w:

Tani klucz Steam Soul Hackers 2

Soul Hacker 2 na komputery osobiste dostępne jest od:


Łowcy, wyczekujecie dnia premiery Soul Hackers 2? Jaka jest Wasza ulubiona gra Atlus? Lubicie gatunek jRPG, czy też omijacie go szerokim łukiem?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.