Wielki przegląd promocji pudełkowych 16/12/2012 (update)

Wzięliśmy na tapetę największe polskie serwisy takie jak muve.pl , ultima.pl wirtus.pl, 3kropki.pl, empik.com, sklep.gram.pl oraz sklep.gry-online.pl/

Poniżej znajdziesz ponad 50 przygotowanych propozycji zarówno z serii wydawniczych jak i wersji premierowych gier!


Ubisoft Exclusive :

 

Premium Games :

 

Pozostałe gry

 


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wielki przegląd promocji pudełkowych 16/12/2012 (update)"

 1. Myślę, że tego typu zestawienia można by publikować raz lub dwa razy w miesiącu, bo to naprawdę fajna sprawa.

 2. Dokładnie taki jest plan! 🙂 Raz na 2 tygodnie to chyba optymalna częstotliwość 😉

  1. Przydałoby się jeszcze uzupełnić to zestawienie o gry konsolowe, ale tu chyba należałoby zaprosić specjalistę jetiego do współpracy 😛

   1. Nie wiem czy to dobry pomysł, bo to byłyby same powtórki. Wszystko co było warte uwagi, dostało już swojego newsa. Może pomyślę o czymś takim przy okazji posuchy.

    Poza tym ceny na konsolach są mniej stabilne. Na amazonie potrafią się zmienić w ciągu kilku godzin, w innych sklepach często podobnie, a w Polsce, jeśli jest coś wartego uwagi, to znika w max. kilka dni ;). Jeśli ograniczyć się do polskich sklepów, to godny powtórki byłby co najwyżej X-COM w muve za 80 zł, o którym wszyscy już wiedzą.

 3. AC: Brotherhood jest też dostępny za 25 zł na gram.pl z odbiorem osobistym za 4 złote.

  1. Zupełnie wyleciał mi z głowy gram… Spróbuję sprawdzić ich ofertę jutro i na pewno dodam aktualizację do posta! 😉

 4. Warto dodać, że Dark Souls z muve to edycja specjalna (z bonusami), a z Wirtusa zwykła wersja.

 5. Dirt 2 jest też w wersji pudełkowej (PL) na muve.pl za 9,99 zł. Wprawdzie cena jest taka sama, ale dostawa bezpłatna.

 6. Chyba nie ma tego sensu dodawać do newsa, bo promocja jest już od dłuższego czasu i większość już o niej wie, ale mogę napisać tutaj, może ktoś się dowie o tym dopiero teraz: Król Artur Złota Edycja PC PL na wirtusie za 9,99zł oraz Warhammer 40000 Dawn of War Uniwersum PC PL za 14,99zł. Obie gry są z serii wydawniczej Złota Kolekcja, czyli w ładnym opakowaniu, dodatkowo np. w pudełku z Warhammerem znajduje się poradnik oraz książeczka i płyta z materiałami ze świata Warhammera. Jak za taką cenę warto brać. W pudełku z Królem Arturem znajduje się dodatkowo niestety tylko (a w tych czasach może i aż) poradnik.
  Pozdrawiam.

 7. Jak ktoś słusznie zauważył, przez przeoczenie nie wziąłem pod uwagę gram.pl. Zrobiłem teraz updejt z kilkoma nowymi tytułami i promocjami z gramu! 😉