Uderzenie Cdp.pl - Giermasz Wszechpolski i 10 darmowych gier [aktualizacja]

cdp2

Już za 4 dni rozpocznie się Giermasz Wszechpolski. W siedmiu miastach w Polsce (Gdańsk, Białystok, Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków) będziecie mieli szanse nabyć gry pudełkowe wydawane przez cdp.pl w okazyjnych cenach.

Oprócz tego, każdy kto zdecyduje się wydać minimum 50 zł w Giermaszu otrzyma w nagrodę… 10 darmowych gier! Łączna pula gier do zgarnięcia to 100 000 sztuk.

Uwaga: obowiązywać będzie zmieniona formuła. Gry będzie można zarezerwować online! Więcej info w rozwinięciu.

 

Oddajmy głos dystrybutorowi (źródło – newsletter)

Giermasz Wszechpolski to nowa formuła cyklicznie organizowanej wyprzedaży, podczas której uczestnicy będą mogli zakupić ulubione gry i filmy w promocyjnych cenach.
Aby wziąć udział w Giermaszu należy zarejestrować się na stronie http://giermasz.cdp.pl/, następnie wybierać ulubione gry i filmy spośród około 500 produktów i zapłacić za pośrednictwem serwisu płatniczego PayU. Przy zamówieniu należy zaznaczyć jedną z 7 lokalizacji (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Białystok), w których będzie można odebrać swoje zamówienie osobiście. Start Giermaszu Wszechpolskiego już 15 lipca.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Uderzenie Cdp.pl – Giermasz Wszechpolski i 10 darmowych gier [aktualizacja]"

 1. CIekawe czy gdzie w Gdańsku będzie odbiór czy gdzieś w głównym czy na obrzeżach

 2. Mam nadzieję, że będzie można odebrać to za pomocą pośrednika, bo wakacje spędzam w rodzinnym domu, więc do Wrocławia mi nie śpieszno.

  PS: Warto napisać też, iż w najbliższym CDA będzie zwykła edycja Dead Island. Co by nie rzucać się tak prędko na promocje na Steamie na tą grę jak będzie.

  1. @PrezessPL yyyyy… Wszędzie, gdzie jest CDA piszą o tym? Ich strona, fejsbuk…

 3. Z tego co piszą na fejsiku wynika że giermasz jest przez internet a odbiór gier odbywa się w ww. miastach

 4. Czyli jak? Zamawiam gry przez internet a potem ktoś może mi je odebrać na miejscu?

  Te 10 darmowych gier to coś przeczuwam, że te darmowe z cdp.pl. To jest cdp, oni tak potrafią.

 5. Wśród gier znajdujących się w gratisowych zestawach znalazły się takie tytuły jak: Planescape Torment, Supreme Commander, Chronicles of Riddick, Neverwinter Nights 2 czy Warhammer 40,000 Dawn of War 2!

  Źródło:Newsletter Giermaszowy

 6. Jak zwykle giermasz omija moje miejsce zamieszkania szerokim łukiem, choć i tak pewnie nie byłoby z czego wybierać, więc płakać nie będę.