Promocja na Spyro: Reignited Trilogy

Trylogie Crash Bandicoot i Spyro po 107,90 zł w Sklepie Gry-online

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Trylogie Crash Bandicoot i Spyro po 107,90 zł w Sklepie Gry-online"

  1. Jak materiał sponsorowany? Może i było taniej, ale teraz jest to najtańsza oferta. Jak ktoś się kiedyś nie załapał, to może teraz kupic odrobinę drożej. Poza tym zawsze, jak jest wpis sponsorowany, to jest to napisane.

  2. Ewidentnie taniej, niż normalnie. Łowcy nie polegają na pokazywaniu super promocji, a promocji.

   1. Twoich starych powinien sponsorować Durex. Spyro aktualnie chodzi po 109 zł w większości sklepów. Jak nie potrafisz sam wyciągać wniosków to przynajmniej się nie ośmieszaj.

  1. WArto, warto i warto. – trochę pograłem u kumpla Kupiłbym oda razu, ale wiem że gry będą lezały pół roku zanim pogram – takie zaległości na półce.

   1. Ja wiem że warto. Chodzi tylko o to, że czekając jeszcze kilka-kilkanaście (?) miesięcy, będę mógł zaopatrzyć się w wersję która działa w 60 klatkach. Obydwie gry spokojnie powinny móc uciągnąć 60 fps na PS4 Pro/Xbox One X, ale że tego nie robią… to wersja PC jest zdecydowanie lepsza.

    Chociaż jeżeli CTR: Nitro Fueled będzie aż tak dobre jak oryginał, to pewnie kupię grę i na konsolę i na PC.

    1. podobno na konsolach zablokowane 30fps :/
     Ale nie zauważyłem spadków na xonex.

    2. Ja już pierwszego Crasha ograłem na PS4 i nawet przez moment mi nie przeszła myśl, że to jest gra w 30 fps, więc jest „gorsza”?

    3. Powiem tak, 60 z ultra „stałymi” klatkami jest zawsze lepsze niż 30 z ultra „stałymi” klatkami. Po tym jak przypadkiem zobaczyłem N. Sane Trilogy w 60 fps to żałowałem, że sam nie mogę swojej gry tak ograć. Może wynika to z tego, że sam jestem głównie graczem PC-owym i jestem przyzwyczajony do większej ilości klatek.

    4. Zwłaszcza, jeżeli dużo grasz w Fpsy. Tam na porównaniach yt widać i w grze czuć różnicę. Jednak jeżeli ktoś po prostu siada przed tv, żeby pograć to wystarczy stały framerate.

 1. W abfoto w tamtym tygodniu za 104, a aktualnie w innych sklepach za 109. Żałosna reklama GOLa.