X

«

»

Total War: Warhammer za 109 złotych w Euro RTV AGD

Total War: Warhammer (PC) – 109,00 zł

Darmowy transport kurierem

 • Bardzo mocno się nad tym zastanawiam cały czas i nie wiem – warto? Dobrze się gra? Jest klimat starego Medievala?

  • Gra jest świetna. Jeden z najlepszych Total Warów.

   Gorzej z tym, że SEGA o tym wie i żąda grubych pieniędzy za DLC w których są frakcje + jednostki dla podstawowych ras. Weź to pod uwagę.

  • Kamil Czarkowski

   Ta seria nie ma klimatu Medievala już od dawna. Gra jest uproszczona do bólu, za przykład niech posłużą podatki – możesz je włączyć, albo wyłączyć; tyle. Można to odnieść do 99% mechanik w tej grze.
   Bitwy są prześliczne i ogromne, ale AI jest na poziomie ziemniaka. Zarówno na mapie bitewnej jak i w kampanii(syndrom ucieczki z miasta z Rome 2). Jest niby fajna magia ale jest ona z grubsza bezużyteczna bez modów. Niektóre mechaniki wręcz psują grę(spaczenie). Dyplomacji i innych paneli można w sumie nie korzystać a i tak się wygra. Drzewko technologii uproszczone względem Shoguna 2, rozwój postaci i agentów tak samo.
   Do zmodowania też prawdopodobnie średnio się nadaje, bo wiem, że niektóre mody przestały działać po kilku patchach od CA i nie wiadomo jak to naprawić.
   No i należy wspomnieć o DLC, które nie oferują praktycznie nic nowego, a są astronomicznie drogie(prawie 20 euro za Zwierzoludzi ze skopiowaną mechaniką Chaosu i 10 nowymi jednostkami).

  • A ja polecam, gra super 😀 zainstalowałem mod A More Aggressive AI, dzięki temu „komputer” częściej atakuje. Wiadomo, DLC drogie, ale przecież nikt Ci nie każe ich kupować 😉 lepiej poczekać do promocji i wtedy je kupić.

 • Kupując płytkę możemy dodać grę do konta steam?

  • Nawet musimy, gra ma drm w postaci denuvo, itp.