X

«

»

Titanfall na X360 – Mini-przegląd ofert przedpremierowych

Choć pecetowcy i posiadacze Xboxa One śmigają w wielkich robotach już od ponad trzech tygodni, to osoby, które pozostały przy Xboksie 360, tego zaszczytu dostąpią dopiero w najbliższy czwartek (10 kwietnia). Niestety ceny w polskich i zagranicznych sklepach nie są zbyt zróżnicowane, więc w przypadku decyzji o zakupie warto kierować się jak najniższymi kosztami dostawy. W związku z tym prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie euro.com.pl, w którym gra kosztuje 199 zł, a wysyłka jest darmowa. Tę samą cenę proponuje też Komputronik, ale darmowy odbiór osobisty obowiązuje tylko w niektórych placówkach tego sklepu. Dla niektórych ciekawą ofertą może być też gra z bonusem w postaci plakatu. Zestaw ten znajdziecie w kilku sklepach za ok. 220 zł, ale tylko Muve dostarczy wam go bez dodatkowych opłat.

  • sqmm

    Jesteście kapitalni 🙂 Widać, że fakturka od muve leci za każdy wpis z ofertami przedpremierowymi. Dziś znalazłem ofertę dość dużego sklepu, w którym gra jest za 199 zł i wspomniany plakat gratis, do tego odbiór za free w wielu punktach w całej Polsce, a jakoś nie widzę, żeby w tym wpisie był wymieniony 🙂
    Od kiedy pieniążki płyną szerokim strumieniem od firm partnerskich przestaliście być rzetelni w tym co robicie. Cóż, hajs się musi zgadzać.

    • Najlepiej jakby remike pewnie to napisał ale jesteś tak daleko od prawdy, że hu hu. Jeśli chcesz to żyj dalej w takim przeświadczeniu.

      Chcesz to podaj gdzie, za ile – zawsze aktualizacje są możliwe.