«

»

The World Ends With You – Final Remix za około 150 zł z wysyłką do Polski w Base

The World Ends With You – Final Remix – 28,85 funtów (142,59 zł)

Wysyłka do Polski kosztuje 1,49 funtów (7,36 zł).

 • Jedna z lepszych gier na poczciwego DSa, nie wiedziałem że dostała wersję na Switcha.
  najs

 • Bili

  Bardzo specyficzna. Zmuszałem się przez jakieś 6 godzin na DS i poddałem się. Raczej dla wytrwałych miłośników Japonii.

  • biphobe

   To dla kontrastu… 🙂 Ja szczególnym wielbicielem Japonii raczej nie jestem, ale mnie ta gra wciągnęła strasznie po kilku godzinach i do dziś wspominam ją jako tytuł, który na DS-ie dał mi najwięcej radochy – odkrywanie fabuły (naprawdę ciekawej!) i świata w mojej ocenie było tu mistrzowsko zrealizowane w przeciwieństwie do większości gier pochodzących z kraju kwitnącej wiśni, który uważam za fabrykę monotonnych, nudnych tytułów oklepujących schemat „uratuj księżniczkę” już w sumie od 20 lat. Ale w sumie przyznam, że jakoś nie wyobrażam sobie ogrywania tego bez rysika na Switchu….

   • Bili

    Ale nie powiesz, że nie jest specyficzna.

    • biphobe

     @disqus_fBNxSErPBb:disqus Jasne, jest bardzo specyficzna, ale i jednocześnie unikalna – to jeden z tych wybitnie rzadkich tytułów, których po prostu nie potrafię do czegoś porównać. Nie dlatego, że są takie „oh i ah”, ale po prostu „inne” na swój sposób. Ale szczerze mówiąc rozumiem, że to może kogoś odpychać 🙂

    • Grimmer

     W pełni się zgadzam z Twoimi komentarzami na temat tej gry. W czasach, gdy gracze narzekają, że dostają więcej tego samego (patrz serie takie jak AC, CoD, BF, nowe TR) ta gra pokazuje jak wiele pozostaje jeszcze do odkrycia. Unikat warty ogrania chociażby by zobaczyć, że „da się inaczej niż wszyscy”.

   • Martin Bem

    Też ją dobrze wspominam. Jedna z niewielu gier jRPG na NDSa co świetnie wykorzystywała 2-ekranowość konsoli.

 • Grimmer

  Jedna z najlepszych gier na DSa jeśli nie najlepsza. Ogrywałem tak na DSie jak i telefonie. Unikalny styl walki z niepowtarzalnym światem – ta gra to niedoceniona perełka wśród tak samo wyglądających gier korzystających z podobnych mechanik czy zadań.
  Jako osoba, która nie jest fanem Japonii szczerze polecam ten tytuł. Drugiej takiej pozycji po prostu nie ma i chyba nigdy nie będzie…

 • Jakby kogoś interesowało, jak rozwiązano kwestię sterowania. Przy podłączeniu do telewizora/monitora/kto-co-tam-ma, steruje się joyconami, co jest niestety mało precyzyjne, i bardzo niewygodne. W wersji przenośnej gra działa podobnie jak w pierwowzorze na DSa, z walką skupioną na ekranie dotykowym.