Komentarze do "The Sims 4: Wyspiarskie Życie za 99,99 zł dla posiadaczy karty Mój Empik"

  1. Nikt nie musi na nic wydawać.
   Chcesz simsy? Kupujesz simsy. Chcesz dlc? Kupujesz dlc. Nikt nie stoi przy tobie grożąc że jeśli nie kupisz wypije twój soczek.

  2. A ja współczuję tym którzy grają w tak fascynujące gry jak CSGO czy inny Fortnite, albo co jeszcze zabawniejsze sami nie grają, tylko na twitchach i innych youtube’ach oglądają jak inni grają.

   1. Dlaczego im współczujesz i co w tym zabawnego? Wyjaśnij staremu człowiekowi, bo nie ogarnia takiego współczucia.

    1. No ja też im współczuję, że nie poświęcają czasu na bardziej ambitne rzeczy jak anime chociażby. Tylko jakieś ogłupiające gierki i ludzie, którzy w nie grają. Pewnie jeszcze się ślinią przy tym. Fuj.

    2. Czego bardziej nie rozumiesz? Współczucia wobec tych którzy zamiast sami grać w gry patrzą jak inni grają? Czy wobec tych którzy zamiast grać w kolejne dobre gry marnują czas na tłuczenie w durne multiplayerowe strzelanki, w których wszystko co można zobaczyć widzi się w ciągu pierwszych 30 minut?

    3. Granie w multi ma tą zaletę, że każda rozgrywka jest zupełnie inna, nieprzewidywalna. Oglądanie innych często to jest oglądanie najlepszych w daną grę, a jak się gra w nią samemu to przy okazji można się czegoś nauczyć. Poza tym wiele osób na twitchu nie tylko ogląda gry, ale cieszy się z tego, że może porozmawiać na czacie z kimś popularnym, może pogadać z innymi graczami na czacie, wymienić się poglądami, a czasem po prostu pokłócić dla beki. Generalnie widać, że kompletnie nie rozumiesz o co chodzi w grach multi i twitchu, a się wypowiadasz z pogardą. Tego mi nie wyjaśniłeś.

 1. Szkoda strzępić … mam porównanie z The Sims 3, i prawie we wszystkim dostrzegam regres. Jedyne na plus, że sim potrafi teraz wykonywać dwie czynności, rozmawiać i np. jeść albo oglądać telewizję, sprzątać itd.
  Mogli to zrobić w postaci kolejnego DLC do The Sims 3, zamiast znowu wszystko resetować i rozdrabniać na tysiąc dodatków. K*rwa już były te zwierzaki i inne duperele w 3, to musieli gołą podstawę dać i liczyć sobie za to samo znowu sto pare złotych xD
  Serio, kto to kupuje?! Jeszcze na tym samym silniku i grafice to jedzie …
  Lepiej na promocji dać 200zł i mieć prawie kompletny The Sims 3, niż jeden nędzny dodatek do 4 …

Komentowanie jest zamknięte