X

«

»

Sześć nowych gier dołączy jutro do serii Extra Klasyka
PC

Sześć nowych gier dołączy jutro do serii Extra Klasyka

Nowe gry z serii znaleźliśmy w ofercie sklepu cdp.pl:

Agatha Christie – The ABC Murders (Gry PC i Mac) – 29,99 zł
Big Pharma (Gry PC i Mac) – 29,99 zł
Darkest Dungeon (Gry PC i Mac) – 29,99 zł
Demokracja 3 (Gry PC i Mac) – 29,99 zł
Hard West (Gry PC i Mac) – 29,99 zł
Sebastien Loeb Rally EVO (Gry PC i Mac) – 29,99 zł

Darmowa dostawa do kiosków Ruchu dla zamówień powyżej 50 zł. Dostawa tańszych paczek kosztuje 4 zł.

 • Big pharma i niemorkacja 3 w ek? Tylko czekać na 2za1 albo 3za2 🙂
  Darkest Dungeon polecam – klimat świetny, jedyny problem to fakt, że gra jest długa, przez co 8-10 godzinne postępy w grze mogą pójść do kasacji, bo twoi bohaterowie z wyższym lvl zginęli i pozostali ci tylko low lvl. To jest w tej grze beznadziejne, że nie ma możliwości pojawienia się niskopoziomowych podziemi dla postaci o niższym poziomie – jak dojdziesz na wyższe jedną drużyną, to pozostałymi low level postaciami też musisz robić wysokie. Chyba że będziesz mieszał postacie niskopoziomowe z wysokimi, to gra cię „wynagrodzi” karami. I i tak będą pierwsi do padnięcia.

  Hard West to nudziarstwo. Gameplay prosty, żeby nie powiedzieć prostacki, fabuła nie powala, a błędów jest co niemiara. Do dziś grę potrafi wywalić do pulpitu przy reklamach, które lecą przed menu, jako kara za próbę ich przeskoczenia.

  ABC Murders to gniot jakich mało – 30 klatek i przeciętna grafika to najmniejsze problemy tej gry. To jest 4-5h gry ze słabymi zagadkami i przeciętną fabułą. Już lepiej zapłacić więcej i kupić Obduction jak ktoś jest głodny przygodówek.

 • Zrobisz naturalnie jak uważasz, ale myślę, że lepiej poczekać na promocję 2za1 i wtedy wypróbować grę, do której przekonany też nie jesteś.

  • Masz rację, zaczekam na 2za1,

 • Zakupione Darkest Dungeon na emag, dostawa 27 🙁

  Hard West jeszcze się wstrzymam, na steam -75% będzie taniej.