X

«

»

Symulator Farmy 2015 za niecałe 40 złotych

saturn2

Gra PC Symulator Farmy 2015 – 39,99 zł
Gra PC Symulator Farmy 2015 Edycja Premium – 59,90 zł

Odbiór w sklepach sieci jest darmowy, a za dostawę zapłacicie minimum 7.97 zł (paczkomat).

Pozostałe oferty na Symulator Farmy 2015 (Edycja Zwykła/Edycja Premium) znajdziecie na stronie Ceneo.pl

 • Ogółem gra nie warta ani grosza. Podróba orginału.

  • A co jest oryginałem? Bo nie grałem w żaden z rolniczych symulatorów a zawsze zadziwia mnie ich fenomen, mnogość odmian i coroczne wznowienia. Farming Simulator?
   Gdybym chciał wypróbować „jak się w to gra” to najnowsze wersje dużo wnoszą czy wystarczy mi jakaś stara za parę złotych?

   • Szczerze? Zagraj w Symulator Farmy 2011 (Landwirtschafts Simulator 2011) ewentualnie w 2013. Chociaż i tak wydaje mi się, że 2011 to najlepsza część w jaką grałem do tejj pory (ale zaznaczam, że w 2015 nie grałem). Bez zbędnych przeszkadzajek w stylu misji transportowych na czas. Nie ma chyba przyjemniejszej rzeczy jak wyjechać 6-cio skibowym pługiem na pole o poranku 😀

   • Chodzi o to że oryginalny Symulator Farmy stracił prawa do nazwy i teraz nazywa się jakoś inaczej, a dawny Agrar Simulator to obecnie Symulator Farmy. Jakoś 2 lata temu się pozmieniało, ale dokładnie nie pamiętam o co chodziło.

    • Trzymajcie się z dala od Agrar Symulatorów, jakichkolwiek. Nie dość, że spartolona optymalizacja to szybko się nudzi i ma pełno bugów. Ogólnie nie polecam. Polecam natomiast, za nieduże pieniądze, stare Symulatory Farmy jak np. 2011 czy 2013. Tymi produkcjami na pewno się nie zawiedziecie.

    • Dzięki za objaśnienie farmowych zawiłości. Teraz będę wiedział, na którym polu sprawdzić się jako rolnik 🙂
     A co z Farming Simulator, który Sliniak określił „oryginałem” i jako, że wydaje cdp to mocno promowany jest?

    • W 2015 (jakikolwiek) nie grałem więc nie wiem. Wiem, że też Symulator Farmy 2014 był trochę niewypałem, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda nieźle. Lepszy co prawda niż Agrar Simulator ale wciąż brakuje mu tego co miały stare 2011 i 2013.

 • W Saturnie jest w koszach ,

  Talisman: Digital Edition w cenie 9,99 Kraków stawowa 61