Starcraft + Brood War PC – 9.99zł
Aliens Colonial Marines Limited Edition PC PL – 44.99zł

Koszt wysyłki od 12,99 zł.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Starcraft za dychę również na wirtusie"

  1. Odradzam zakupy w Wirtusie, wysyłka już trzeci raz pod rząd trwa 2 tygodnie, obsługa mnie zbywa, wymiguje się regulaminem, więc 5 dni przypuszczalnej dostawy to bujda, zdaje się ze większości przedmiotów nie mają na stanie a sprowadzenie niektórych trwa wieki. Żadnej rekompensaty za 2-tygodniowe kompletowanie małej paczki, dodatkowo oschła i obrażona obsługa, jak śmiem domagać się czegoś za co zapłaciłem. Nie liczcie też że jeżeli kompletowanie potrawa dłużej zostaniecie o tym poinformowani, tylko jeżeli sami się pofatygujecie zapytać może dadzą jakiś znak życia. Jak chcecie kupujcie może będzie mieli więcej szczęścia.

    1. 4x zamawiałem na wirtusie, ani razu nie miałem żadnych problemów, przesyłka zawsze dochodziła w 2-3dni. Jedynym minusem są koszty wysyłki, brakuje mi odbioru w paczkomacie za 5-8zł. Także ja ten sklep polecam 😉

    2. Ja też 4 razy, 3 z nich były pechowe, jeden bym przemilczał, przy dwóch zastanowił, 3 jednak to już powód żeby ostrzec przed sklepem być może zaoszczędzi to nerwów innym.