Promocja na Spyro: Reignited Trilogy

Spyro Reignited Trilogy (PS4) – 99,99 zł
Spyro Reignited Trilogy (XOne) – 99,99 zł

Darmowa wysyłka.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Spyro Reignited Trilogy na konsole po 99,99 zł w Neonet"

 1. Kurła no, a już się pogodziłem, że odłożę kupno tego na później…. Swoją drogą wie ktoś czy będzie ta promo w sklepach czy przez net tylko?
  Edit: Ok, już widzę 😉

  1. Za samą grę zdecydowanie, zniechęca jedynie polityka wydawnicza w tej postaci, że na płycie jest tylko jedna gra, a resztę trzeba pobrać online. Gra jest niekompletna offline i w przyszłości w razie wyłączenia usług taka pozostanie. Na razie to generalnie nie problem, ale niesmak pozostaje.

    1. Z tego samego powodu dla którego ludzie kupują dzisiaj PS1/PS2/PS3 i inne konsole żeby zagrać w klasyki. Przez takie zabiegi legalne retro granie może w ogóle w przyszłości nie istnieć, będą tylko remastery na kolejne generacje, ale tylko wtedy jak się wydawcy będzie kasa zgadzać. Klasycznych MGS na obecne generacje nie kupisz, wstecznej kompatybilności nie ma, gdyby 20 lat temu były takie cyrki jak dzisiaj nie byłoby możliwości żeby w nie zagrać.

     Wszystko dąży do tego żeby odebrać prawa własności w zamian za „wygody” dystrybucji cyfrowych, na PC już dawno to się udało. Rynek wtórny i płytowy jest kompletnie zabity, do tego stopnia że nawet standard napędów dalej stanął na DVD zamiast iść w BD. Aktualna generacja konsol jakoś obroniła się przed przypisywaniem płyt do konta przez negatywną reakcję graczy, ale można być pewnym że teraz będą próbować znowu tylko łagodniej i małymi krokami tak jak nas ugotował przez lata Steam, już mamy przecieki że Xbox będzie w wersji bez napędu i wersji droższej z napędem. W głowie się nie mieści, że ktoś może przyklaskiwać temu co zrobiło Activision z wydaniem płytowym Spyro i jeszcze pytać po co ktoś miałby w to grać za X lat. Jasne, w tej chwili nie ma to znaczenia i przez najbliższe lata mieć nie będzie, ale dla zasady trzeba takie zabiegi potępiać i krytykować.