The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition – £15.00 (74 zł)

Darmowa wysyłka do Polski dla zamówień powyżej £25

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Skyrim Legendary Edition za 15 funtów"

 1. Pytanie za dyche, czy ta wersja z amazon uk posiada na steam polskie napisy/dubbing ?

  1. Ponoć jest z tym problem. Bethesda o tym wie, ale jakoś boi się go rozwiązać (czyżby wiążąca umowa z Cenegą w sprawie wersji polskiej?).

 2. Właśnie ponoć tylko gra ze steam i Cenegi kupiona ma pl napisy/dubbing. Pozostałe nie.f

  1. cFalcon walczy już z supportem Bethesdy w tej sprawie od dłuższego czasu. Ponoć jest duża szansa, że będzie polski dubbing dla wersji „Skyrima: LE” zakupionych na Zachodzie poza Steam (GMG, Gamersgate, Amazon, zavvi). 🙂

  2. Skoro support Bethesdy nie kazał mi spadać na drzewo to jednak jest coś o czym nie wiemy.

   Przykładowo: kto ustala ceny na Steamie – Valve do którego należy Steam czy każdy wydawca indywidualnie?
   Nie znamy umów pomiędzy nimi.
   Spójrzmy na EA – ich gry – ich ceny – to oni je dyktują je dla każdego (oficjalnego) punktu dystrybucji. Przecież gdyby EA chciało to by ich gry były sprzedawane na Steamie a nadal wymagałyby Origina (tak jak jest to z nowymi grami od Ubisoftu).

   Skoro na Steamie wraz z aktualizacją pojawiły się języki polski, czeski i rosyjski to znaczy, że Cenega sprzedała lokalizację wersji digital. A może Bethesda po falach krytyki nie zgodziła się na kolejny monopol bo jakoś w Muve Skyrima w wersji digital nie ma.

   Za dużo niewiadomych.

 3. Czy mogę jakoś wybrać opcję typu ;płatne przy odbiorze’ ?xd A jeśli nie to kasę można wysłać tylko przez paypala ?

 4. Albo coś pokićkałem, albo to się zupełnie nie opłaca. 53 funty wyszły razem z dostawą do Warszawy.

  1. dlatego idziesz do znajomego, namawiasz go na zakup i masz za free wysyłkę

  2. Aż tyle to na pewno nie. Jeżeli nie jest za darmo wysyłka, to dobierz jakiś tani tytuł z dopiskiem „free super saver delivery”. Nawet czasami zamówienia poniżej 25Ł są wysyłane za darmo do Polski.

  3. No wyszło, że porąbałem- zaznaczyłem ekspresową dostawę dlatego tak drogo. Normalnie wychodzi bodajze 25 funtów.

 5. Niestety na Amazonie nie działają karty w których bank wymaga potwierdzenia zabezpieczeń CVV.
  Czyli niestety moja , a paypala nie obsługują. Macie jakiś inny sposób na zapłacenie tam ?

  1. A jest jakaś karta, która tego nie wymaga?
   Moja karta też ma CVV i wszystko działa.
   Musisz podać invoice address dokładnie jak masz w banku.

  2. Każda karta płatnicza (a przynajmniej większość) ma CVV z tyłu. Amazon tego nie wymaga (jak podawałem dane karty). Tak samo jak mój bank przy płatnościach wymaga podania hasła do transakcji (do zaakceptowania) i Amazon tego też nie wymaga.

  3. Amazon nie wymaga podania CVV ale ty MUSISZ go podać bo tego wymaga twój bank. Dlatego taka transakcja Ci nie przejdzie.

  4. Ja nawet chciałem dodać CVV, ale Amazon jej nie wymagał (nigdzie nie prosiło o CVV). Dlatego kupowanie na Amazonie jest trochę dziwne (mam dodane 2 karty z Irlandii i jedną z Polski) bo ani CVV ani autentykacji. Jedynie jak robiłem zakupy raz za ponad 500Ł to do mnie już dzwonili 😛

 6. Troche glupie pytanie ale wole byc pewien. Ten Skyrim nie ma zadnego Region Locka i bez problemu sie u nas aktywuje na Steamie?

 7. To teraz tylko czekam na obniżkę na Steamie, pewnie będzie szał na koniec SSS, dadzą -66%. Zamawianie pudełka i dodatkowa opłata za przesyłkę… to nie wyjdzie i tak zbyt tanio.