X-kom (wysyłka od 9,99 zł)
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 185 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 185 zł

Euro RTV AGD (darmowa wysyłka):
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 189,00 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 189,00 zł

Więcej ofert znajdziecie w dalszej części wpisu

Merlin.pl:
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 189,99 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 189,99 zł

Cdp.pl:
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 189,99 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 189,99 zł

Konsoleigry.pl:
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 189,99 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 189,99 zł

Mediamarkt:
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 199 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 199 zł
– Shadow of the Tomb Raider Steelbook Edition (XOne) – 199,00 zł
– Shadow of the Tomb Raider Steelbook Edition (PS4) – 199,00 zł

Morele.net:
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 208 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 194 zł

Muve.pl:
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 199,99 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 199,90 zł

Empik:
Shadow Of The Tomb Raider (XONE) – 209,99 zł
Shadow Of The Tomb Raider (PS4) – 209,99 zł

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Przegląd promocji Shadow Of The Tomb Raider na konsole"

    1. Wiesz, najbardziej rozwala mnie jak ktoś w grze ma przegrane 600h a daje negatywny komentarz o grze… Ot taka anegdotka , o ile rozumiesz co mam na myśli…

    2. To gra na 8 godzin a nie 600, dokończyłem, bo za nią zapłaciłem i chciałem mieć porównanie ale już od początku widziałem, że jest słabo.

    3. Wiedziałeś, że jest słabo a i tak kupiłeś. do tego żaden nowy tomb raider nie jest na 8h (ja mam bodajże 25h). Jak ktoś te gry kupuje dla fabuły, to to też nie świadczy o nim dobrze…

  1. Te uważam, że ta gra jest słaba. Grafa dobra, ale pod względem fabuły jest słabo. Zabrakło tego „dreszczyku” emocji jaki był w poprzedniej części.

 1. Z chęcią kupię jak wyjdzie edycja GOTY. Do Rise of the Tomb Raider DLC były bardzo fajne i warte ogrania, ale absolutnie nie za ich oryginalną cenę.

  1. Nieprawda. Gra jest całkiem dobra i bardzo przyjemnie się gra. Wykonanie jest słabsze od poprzednich 2 części, bo i inne studio to robiło, ale nadal daje dużo frajdy z eksploracji świata i grobowców.

  2. Nie wiesz chyba co to jest słaba gra… Albo nie grałeś w dowolną grę COD, BF, albo fabułlarny film od TellTale np The Walking Dead etc… te gry by cię tak znudziły że spałbyś jak dziecko.

 2. Świetna gra, najlepsza z całej trylogii imo, ale na szczęście nowe Tomb Raidery nie potrafią zachwycić graczy tak jak inne gry, więc cena pewnie szybko spadnie i wtedy zamierzam kupić 🙂

 3. Niektórzy mówią że gra beznadziejna najgorsza z calej trylogii. A niektórzy że jest super i jest najlepsza z całej trylogii xDD. To ja juz nie wiem czy sie oplaca kupic czy nie

   1. No właśnie trafiłeś w sam deseń. Mnie np nudzi w TR-rze akcja i dużo strzelania, a wciąga spokojny exploring i zwiedzanie oraz odkrywanie 🙂

  1. To bardzo proste: jeżeli od Tomb Raidera oczekujesz masy strzelania i akcji, to SotTR kompletnie nie jest dla Ciebie. Jeżeli bardziej oczekujesz tego, co było głównym daniem starszych części: eksploracji, zagadek, kombinowania – to powinieneś być bardzo zadowolony.

  1. Najszybciej i najtaniej wychodzi dla mnie w Euro Rtv Agd bo jest za 189zł. Fakt w X-Komie jest za 185zł ale w moim mieście nie ma X-Koma więc musiałbym doliczyć koszt wysyłki. A Euro jest w moim mieście więc 189zł to końcowa cena.

   1. Sprawdź też naszą ofertę. Z jednej strony mamy za 199 zł, ale z drugiej zgarniasz 5% zwrotu na gadżety gamingowe, które są u nas mega tanie.

 4. Gra jest bardzo dobra, wreszcie czuć, że to Tomb Raider, a nie nawalanka z Larą w roli głównej. Jeśli ktoś lubi postrzelać, a nudzi go eksploracja i zagadki (a jest to z 80% gry), to zdecydowanie powinien omijać ten tytuł. Jeśli na odwrót (lub po prostu tęskni za dawną formułą), będzie się bawić świetnie. Moim zdaniem całość zrealizowana jest naprawdę dobrze, wygląda fantastycznie, a pobocznych grobowców, zadań i krypt jest na kilka-kilkanaście godzin rozgrywki.

 5. W X-KOM widzę, że podnieśli ze 185 zł na 189 zł, ale o dziwo np. Morele obniżyło z tych 208 zł z newsa na 185 zł.

  Skąd w ogóle takie duże obniżki? Przecież ta gra dopiero co wyszła (pół miesiąca). Oo

  1. Morele sprzedaje gotowe komputery i jak masz np płyte głowna na ktora jest promka to kod biorą dla siebie. Ot cala historia 😛

   A jak złożą cały set danego producenta to mają tego wiele.

   I tak i tak mają profit.