X

«

»

Quantum Break i Rise of the Tomb Raider po 99,90 zł w Mediamarkt/Saturn
Xbox One

Quantum Break i Rise of the Tomb Raider po 99,90 zł w Mediamarkt/Saturn

Mediamarkt.pl

Gra Xbox One Quantum Break – 99,90 zł
Gra Xbox One Rise of the Tomb Raider – 99,90 zł

Saturn.pl

Gra Xbox One Quantum Break – 99,90 zł
Gra Xbox One Rise of the Tomb Raider – 99,90 zł

Odbiór w sklepach sieci jest darmowy, a za dostawę zapłacicie minimum 7.97 zł (paczkomat).

 • Dobry ten nowy TR? Ten z 2013 był niezły, ale fabularnie w ogóle mnie nie wciągnął, gameplay przyjemny, jak wygląda w tym przypadku? Podobnie czy trochę lepiej?

  • Pisałem kiedyś na EuroGamerze właśnie, że przyjemnie mi się grało zarówno w TR 2013, jak i w RotTR, są płynne, ładne, mają niezłą ścieżkę dźwiękową, dobry voiceacting Lary ale…mimo iż w nową część Lary grałem niedawno (jakieś pół roku temu) to oprócz postaci Jacoba nie pamiętam nic z tej gry, wątku głównego i dialogów za nic w świecie sobie nie przypomnę.

   Dla kontrastu właśnie..z serii Uncharted pamiętam sporo akcji, dialogów, fabułę każdej części i zżyłem się z tymi postaciami. Nowe Tomb Raidery niestety nie mają żadnego odstającej postaci, którą można by wspominać po latach.

   Nawet bym powiedział, że kwestia odkrywania, skarbów i zagadek jest lepsza w nowych Tomb Raiderach niż w Uncharted, ale fabularnie Tomb Raider przegrywa znacznie z ww. serią.

  • podobnie, fabuła taka sobie ale przyjemnie się biega, skacze i strzela

  • ~maniakk

   Grałem w oba i jak ten z 2013 był niezły, ale trochę nudzący, tak Rise wciągnął mnie o wiele bardziej. A co do samej rozgrywki to jest parę urozmaiceń, ale ogólnie wygląda bardzo podobnie do TR2k13 😉

 • sergeron

  Quantum Break doda się do konta Windows Store na PC?

  • A dlaczego miało by się dodać? Przecież to wydanie pudełkowe. A nawet jeśli byłoby cyfrowe, to QB nie był jeszcze objęty programem „Xbox Play Anywhere”.

   • …tym niemniej, wersje przedpremierowe zawierały kod do WS PC. O czym szanowna redakcja sama informowała swego czasu.

    • Szanowna redakcja niczego takiego nigdy nie pisała. Klucz do wersji na W10 dodawany był tylko do wydania cyfrowego, aktywowanego dzień przed premierą.