«

»

Pudełkowy World of Warcraft Legion od 69 złotych

Mediaexpert: – Gra PC World of Warcraft Legion – 69,00 zł
Electro: – Gra PC World of Warcraft Legion – 69,00 zł
Avans: – Gra PC World of Warcraft Legion – 69,00 zł
Sklep Gry-online: – World of Warcraft: Legion (PC) – 69,90 zł
Euro RTV AGD – World of Warcraft: Legion (PC) – 71,49 zł
Muve: – World of Warcraft: Legion (PC) – 72,90 zł + 5% zwrotu na następne zamówienia

 • cena muve o 3.90 wieksza niz w wiekszosci sklepów , ale daja 5 procent do waleta co daje okolo 3.65zł i naciagniecie na kolejny zakup , bo przeciez takie pieniadze sie nie mogą zmarnować.

  • Plus jeszcze darmowa dostawa do kiosków Ruchu 🙂

 • To i tak drogo, a jedyny powód tej „wyprzedaży” jest taki że towar zaraz całkowicie zniknie z półek. 😉 Dodatek można dostać aktualnie za darmo przy zakupie pre-ordera „Battle for Azeroth”, a już za cztery miesiące Legion nie będzie już w ogóle sprzedawany osobno – zamiast tego stanie się częścią Battle Chesta.

  • freezea

   Prawdopodobnie nawet wcześniej niż 4 miesiące – poprzednie dodatki wchodziły do Battlechesta około 2 miesiące przed premierą kolejnego 🙂

 • Rozbija mnie ten model biznesowy. Kup grę która ma 12 lat i jeszcze płać abonament 😀

  • Taki model ma jeden niezaprzeczalny plus (pisze to ABSOLUTNIE BEZ JAKIEGOKOLWIEK PERSONALNEGO PRZYTYKU) – rozbija on także, a może przede wszystkim większość gimabazy, dzieciarni i buraczanerii i gra się przyjemniej w rozgarniętym i dojrzalszym towarzystwie. Miałem kilka lat przerwy, ale właśnie planuję wrócić do płacenia tej daniny…

  • 50 zł miesięcznie to dla przeciętnego, zarabiającego człowieka nie jest wielką ceną, a taki model płatności odrzuca januszy, którzy chcą wszystko za darmo, dla takich miejsca w WoWie nie ma – na całe szczęście społeczność dzięki temu jest o wiele mniej toksyczna niż w grach F2P czy B2P.
   Co do samego zakupu – nie warto, bo dopłacasz drugie tyle i masz od ręki Legion i przyszły dodatek Battle for Azeroth w jednym plus boosty – warto kupić teraz BFA zamiast Legion plus BFA za 4 miesiące.

  • Spójrz na to inaczej: konieczność płacenia abonamentu zapewnia, że w grze będą wyłącznie osoby nią zainteresowane – odpadają wszelkie trolle i ci, dla których celem życia jest psucie innym rozgrywki (bo w grach F2P jak dostaną bana, to siup! nowe konto i jedziemy!).

   Co więcej, dzięki takiemu modelowi gra przez te 12 lat (a nie czasem 14?) jest stale rozwijana – coś, czego pozazdrościć może większość innych gier sieciowych.

 • Chętnie kupię pudełko BEZ klucza do gry. Najlepiej w Krakowie żeby odebrać osobiście osobiście.