Pudełkowe RAGE za 9,99 zł w Mediamarkt

Gra PC CENEGA Rage (PKK) – 9,99 zł

Odbiór gry w markecie kosztuje 3 złote. Wysyłka do paczkomatów wyniesie was 7,99 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Pudełkowe RAGE za 9,99 zł w Mediamarkt"

 1. Nieźle, skoro każą już płacić za odbiór osobisty… jakieś inne sklepy to stosują?

   1. MM i Saturn to dokładnie to samo. ;p
    Jak kupujesz coś w MM i przechodzisz do płatności to jest nazwa Saturn xd

  1. Większość. To standardowa opłata za dostarczenie i magazynowanie towaru. O ile w przypadku jednej gry może ci się to wydawać śmieszne to teraz pomyśl jak to wygląda gdy mówimy o 100 lodówkach.

   1. Pralki są liczone według zupełnie innego cennika. Takie rzeczy jak gry są przywożone zazwyczaj przy okazji, dlatego wiele sklepów oferuje darmową dostawę. Skoro przewód pralki za dwa tysiące kosztuje 20 zł, to dlaczego przewód gry za 10 zł kosztuje 3 zł?

    Zresztą: większość sklepów tak robi? Darmowa dostawa jest w muve (nie do salonu), w empiku, w rtv euro agd, w morelach, w x-komie, w mediaexpert… Ze znanych mi tylko mediamarkt i saturn karzą sobie płacić.

    1. Jeśli sklep ma na stanie grę to nie płacisz nic. Zawsze możesz wybrać kuriera jak nie pasuje.

    2. Niestety, ale już tak nie ma :/ Jeszcze niedawno faktycznie rezerwacja w sklepie była darmowa, teraz już nie jest. Najgorsze jednak jest to, że przykładowo w takim Empiku, gdzie przywożą Ci te gry faktycznie z magazynu do salonu, jest za darmo, podczas gdy w MM to odbywa się tak, że Pan/Pani z obsługi idzie do półki z grami i zanosi dany produkt do punktu informacji gdzie zamówienie sobie odbierasz. Ot gry sobie leżą, nawet nie zapakowane z metkami z ceną taką jaka jest „na sklepie”, i to boli najbardziej, że 3zł płaci się praktycznie za nic, bo żadnej dostawy tak na prawdę nie ma… Z resztą jak ktoś nie wierzy, to niech spróbuje sobie zamówić coś z odbiorem, w markecie gdzie tego produktu nie ma na stanie. Nie da się tak…

    3. Pracuję w MM i jeśli jest możliwość odbioru za 55min to nie płacisz nic. Płacisz tylko jeśli jest transfer. Akurat MM i Empików nie da się porównać, bo struktura sklepów jest zupełnie inna.

     Zamówić z odbiorem w markecie się da jeśli sprzętu nie ma – warunkiem jest płatność z góry.

    4. No to widocznie nie we wszystkich MM jest tak samo. Swego czasu chciałem sobie coś zarezerwować, bo była fajna cena. Na pewno było na miejscu, bo, i na stronie pokazywało, i dzień później będąc w sklepie też widziałem, że jest(z tym, że oczywiście nie w promocyjnej cenie, takiej jak na stronie). Rezerwacja kosztowała chyba 4-5zł. Chociaż z drugiej strony, teraz sobie przypomniałem, że później jak zamawiałem coś innego, to było znowu darmowe. Możliwe w sumie, że tylko przez jakiś czas rezerwacja była płatna?

     Co do zamówienia z odbiorem, jeśli w danym markecie nie ma produktu na miejscu, to proszę o informację jak tego dokonać, bo próbowałem różnymi sposobami, wielokrotnie(kilka różnych produktów w pewnym odstępie czasu), i nigdy się nie dało…

    5. No w sumie to karzą konsumenta, że był na tyle nierozsądny by coś u nich kupić godząc się na takie chore praktyki.

   2. Tylko, że w MM nic Ci nie przywożą, to jest rezerwacja w markecie która polega na tym, że Pan/Pani z obsługi idzie do półki z grami, i zanosi dany produkt do punktu informacji, gdzie zamówienie sobie odbierasz. Zamówić z odbiorem w markecie w którym danego produktu nie ma, się nie da.

 2. Że co? Niby 39zł zapłaciłeś za samą dostawę? Niemożliwe. Niedawno zamawiałem tam kartę graficzną, i za odbiór w salonie nie zapłaciłem absolutnie nic, a też „szło” z magazynu centralnego. Kiedyś tam zamawiałem też jakąś grę, i z tego co pamiętam odbiór też był darmowy(ewentualnie mogło to być jakieś 4-5zł, nie pamiętam już tak dokładnie, ale na pewno nie 39…)W Komputroniku odbiór w salonie zawsze był albo darmowy, albo max 5zł to kosztowało. Co do płatności kartą to nie wiem, ale też mi się nie chcę wierzyć, żeby w przypadku płatności na miejscu była była dopłata. To jakiś żart miał być, czy jak?

  1. Napisałem przecież „Od razu zrezygnowałem” = nie zapłaciłem (nie kupiłem)

   Wysłałem PW ze zdjęciami jak to wygląda na stronie. Nawet lepiej, bo nie 39 zł pisane z głowy, a 49.90 zł + za płatność kartą 34 zł.

   Mimo iż sprzęt jest w magazynie w mieście, zresztą każde miasto ma 49.90 zł niezależnie od tego czy jest na liście sprzęt w magazynie czy nie. Jedynie w centrali łaskawie można za darmo odebrać.

   1. No ale jednak telewizor, to jest dość duży gabaryt, i przywiezienie go do salonu to jest jakiś tam koszt, w przeciwieństwie do małego pudełka DVD/bluray(tudzież karty graficznej za której dostawę nie płaciłem nic), które tylko pracownik musi przynieść z półki. Takie mniejsze rzeczy to mogą kurierzy/pracownicy, niejako przy okazji, zabrać ze sobą jak jadą do salonu, a telewizor już nie bardzo. Co do płatności kartą to faktycznie jakiś absurd. Ciekawe w sumie czym to jest uzasadnione.

    1. No dobra, ale wiesz tutaj mam problem z tym właśnie, że przedmiot (telewizor) jest u mnie w mieście w magazynie, w mieście, które wcale duże nie jest, i jakimś totalnym absurdem jest, że odebranie go w salonie kosztuje 50 zł, a nawet wysyłka kurierska do domu kosztuje 10 zł mniej. Z tym, że zawsze przed odebraniem tego typu sprzętu chcę sam zobaczyć czy wszystko jest w porządku. Kurierzy potrafią podać sprzęt i nawet na wołanie o zostanie na sprawdzenie spierdzielić..zresztą i tak gdzie indziej już kupiłem, komputronik niech się wypcha z doliczonymi 84 zł w sumie.

    2. Koszt wysyłki faktycznie jest wysoki, no ale co poradzić. Ich strata, w końcu kupiłeś gdzieś indziej 😉 Ale dalej w sumie nurtuje mnie ta opłata za płatność kartą, czemu za to doliczyli. Szkoda, że wtedy się nie zapytałeś, jestem ciekawy jak bardzo absurdalny byłyby powód 😉