X

«

»

Przegląd ofert przedpremierowych – Gran Turismo 6

6 grudnia to nie tylko Mikołajki, ale także wielkie święto fanów gier wyścigowych i motoryzacji. Na gry z serii Gran Turismo zawsze trzeba długo czekać, a w związku z tym, że premiera Xboxa One i Forzy Motorsport 5 w Polsce to prawdopodobnie dość odległa przyszłość, na pewno wzbudzi ona wielkie zainteresowanie. Jeśli oczekujecie na ostatnią dużą premierę tego roku, sprawdźcie gdzie jest najtaniej.

 

 

 

 

Edycja standardowa

W związku z tym, że ceny gier wydawanych przez polski oddział SCE są od jakiegoś czasu absurdalne, zaskakujący jest fakt, że najbardziej opłacalną ofertę przygotowały 3kropki.pl. Gra kosztuje tam 199.99 zł, ale w opisie znaleźliśmy informację, że jest to wersja wielojęzykowa. Teoretycznie gra powinna być dostępna w języku polskim, ale nie jesteśmy tego do końca pewni. Do ceny doliczcie sobie też 9.90 zł za wysyłkę.

Choć brytyjskie sklepy zgodnie ustaliły ceny na ok. £40, to jedną z ofert wyróżniają przedpremierowe bonusy. Simply Games, które ustaliło cenę na £39.85, do gry dodaje też kolekcjonerski breloczek z logo gry oraz 2 DLC (Precision i Torque). Do ceny doliczcie też £2.5 za wysyłkę do Polski.

Edycja Anniversary

Tak samo jak było w przypadku poprzedniej odsłony serii i tym razem pojawi się specjalne wydanie gry. Zawiera ono kolekcjonerski steelbook, milion kredytów do wykorzystania w grze, 20 samochodów noszących barwy Anniversary Edition, specjalny lakier, kask, kombinezon i awatary PSN. Wśród wszystkich sklepów, które je oferują, wyróżnia się tylko jedna. Wrocławskie Black Games życzy sobie za nie 237 zł. Do tego doliczcie sobie jeszcze 9 zł za wysyłkę do paczkomatu. Możecie też odebrać grę osobiście w sklepie bez dodatkowych opłat, jeśli mieszkacie w okolicy.

  • luk4sek

    na premierę ceny są absurdalne, ale ceny bardzo szybko poleca w dół. Zastanawiam się czy warto kupować GT6 w ogóle w okolicach premiery. GT5 szybko spadło, w dodatku za około 100 wypuścili edycję GOTY już dosyć dawno. W dodatku przez pół roku będzie tyle bugów, że lepiej o tym nie myśleć.

  • Tyci

    Zwykła edycja najtaniej jest w Merlinie 164,25 (z kodem STATOIL2013), ale sami wiecie to czy zrealizują to loteria u nich