X

«

»

Professor Layton and the Miracle Mask oraz Code Name S.T.E.A.M. ponownie dostępne w promocyjnych cenach

7853-cover[1]

Konsoleigry.pl (wysyłka od 7,99 zł)

Professor Layton and the Miracle Mask 3DS – 24,99 zł
Code Name S.T.E.A.M. 3DS – 34,99 zł

Ultima.pl (wysyłka od 6,90 zł)

Professor Layton and the Miracle Mask 3DS – 24,99 zł
Code Name S.T.E.A.M. 3DS – 34,99 zł

 • Code Name STEAM jest naprawdę niezłą grą taktyczną (w ogóle za to uwielbiam handheldy, tyle tych turówek – i dungeon crawlerów – że aż nie ma gdzie rąk włożyć) jedynie styl graficzny może być odpychający.
  Nie chodzi mi o to, że gra na handhelda ma słabe podzespoły=gorsza grafa i pixele ale sam styl.

 • Nie zgadzam się, Code Name S.T.E.A.M to dno. Plansze powtarzalne i mało innowacyjne. Ze 3 modele przeciwnika, które powtarzają się przez całą grę, no po prostu atak klonów. Strategii w tej grze tyle co wymierzenie spluwą i wciśnięcie guzika strzału, a o fabule to już w ogóle lepiej nie mówić. Mówię to jako posiadacz 3DS’a i uwierzcie mi dobre gry na 3ds’a mogę policzyć na palcach dwóch rąk, reszta to odgrzewane kotlety, zapychacze czasu i przeciętniaki. Jak ktoś chce pograć w dobrą turówkę gdzie strategie rzeczywiście się liczy to niech prędzej sięgnie po Fire Emblem Awakening

  • Widzę, że mam do czynienia ze znawcą 😉 Może podałbyś listę tych najlepszych gier na 3DS. Na razie ogrywam Link between worlds, która jest mistrzostwem świata. Jak skończę chciałbym pograć w coś równie dobrego.

   • Przykładowo:

    The Legend of Zelda: A Link Between Worlds – bardzo, bardzo krótka gra, ale przyjemnie się klepie i można dostać tanio.

    Monster Hunter 4 Ultimate – nie dla każdego, ostry grind jeżeli jednak lubisz polowanie na ogromne potwory i nie przeszkadza tragiczne sterowanie oraz to, że będziesz musiał zabijać te same stwory z bossami na czele w kółko dla materiałów to bierz tą grę albo kolejną część ,która już wyszła.

    Super Smash Bros. – jak nie masz Wii to bardzo dobra gra sieciowa, coś jak bijatyka. Ludzie ciągle grają więc nie ma problemu z grą online.

    Luigi’s Mansion: Dark Moon – bardzo fajny platformer, łapiemy duchy jako luigi, polecam greać z włączonym 3D.

    Fire Emblem Awakening – przyjazny dla nowicjuszy Fire Emblem. Od innych Emblemów różni się tym, że można łapać poziomy przez grind i wyłączyć permanentną śmierć bohaterów. Oczywiście jak ktoś lubi wyzwania może włączyć te opcje wtedy posiadane postacie giną na zawsze.

    Bravely Default – jrpg ale kontrowersyjne. Z jednej strony bardzo dobry jrpg z drugiej historia pod koniec zatacza okrąg kilkukrotnie. Podejżewam, że twórcą skończył się hajs i na siłę wydłużyli gre. Niemniej jak ktoś lubi jrpg to strzał w dziesiątkę do tego teraz jest druga część Bravely Second.

    Shin Megami Tensei IV – łatwo dorwać na wypredarzach. Gra to takie mroczne pokemony. Przekabacasz demony rozmową albo walisz z liścia aby się do ciebie przyłączyły i walczyły po twojej stronie. Fabuła jest dobrze dopracowana. Gra jednak nie dla każdego przez dość złożony inerfejs i klimacik.

    Pokemon X,Y – nie moje gusta ale dla samych poków ludzie kupują 3DS’a. Jeżeli lubisz łapać poki to to jedna z najlepszych części.

    Mario and Luigi: Dream Team – chyba jeden z lepszych marianów. Inny niż wszystkie, ale równie dobry

    Są jeszcze inne jak : Professor Layton and the Azran Legacy, Animal crossing, Fantasy life itp ale to już zależy od tego co kto lubi. Te powyżej to takie tytuł w które po prostu trzeba zagrać. najlepiej jak sobie sprawdzisz na Youtubie gameplay’e czy ci się podoba czy nie. SPecjalnie pominąłem pokemony itp. bo mnie to nie kręci.