Premiera serialu The Last of Us już jutro. Sprawdź gdzie kupić grę najtaniej (akt.)

Z okazji zbliżającej się premiery serialu The Last of Us przygotowaliśmy przegląd najlepszych ofert na pudełkowe wydania gier. To już ostatnia szansa na zapoznanie się z materiałem źródłowym przed debiutem pierwszych odcinków, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez krytyków.

Promocje na konsolowe wydania The Last of Us

Aktualizacja

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Pierwsza odsłona The Last of Us jest dostępna w dwóch wersjach. Odświeżona gra z PS3 trafiła na PS4 jako Remastered. Remake stworzony od podstaw wyszedł w zeszłym roku wyłącznie na PlayStation 5.

Cena The Last of Us Remastered (PS4):

Gra jest również dostępna za darmo w ramach PlayStation Plus Collection na PS5.

Promocje na The Last of Us Part I (Remake na PS5):

Oferty na The Last of Us Part II (PS4 / PS5):

Gdzie kupić pre-order The Last of Us Part I na PC?

Już 3 marca The Last of Us Part I trafi także na komputery osobiste. Najlepsze oferty na klucz Steam z grą Sony znajdziecie w poniższym zestawieniu:


Recenzje serialu The Last of Us

Pierwsze opinie o serialu The Last of Us pojawiły się już w Sieci. Według serwisu Rotten Tomatoes na ten moment aż 100% krytyków poleca ekranizację hitu Naughty Dog. Obraz został doceniony w recenzjach takich portali jak TIME, IGN, Empire, Gamespot czy też BBC.

Według recenzentów całość została nakręcona z poszanowaniem materiału źródłowego, wiele scen jest przeniesionych 1:1 z gry, jednak nie obyło się bez zmian. W serialu pojawiają się zupełnie nowi bohaterowie, a poboczne postacie dostają znacznie więcej czasu antenowego, dzięki czemu widz może się do nich zbliżyć bardziej niż w grach.

Premiera The Last of Us w HBO Max odbędzie się 16 stycznia, w najbliższy poniedziałek. Całość składa się łącznie z 9 odcinków, które będą publikowane raz w tygodniu. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany na początku marca. Miesiąc abonamenty HBO Max kosztuje 29,99 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.