Wiedźmin 3 na PS5 i XSX

Next-genowy Wiedźmin 3 już dostępny. Sprawdź gdzie kupić grę najtaniej

Darmowa aktualizacja next-gen do Wiedźmina 3, obejmująca wersję na PC, PS5 i Xbox Series, wreszcie zadebiutowała na rynku. Wszyscy posiadacze gry otrzymali ulepszoną wersję hitu z 2015 roku całkowicie za darmo. Z tej okazji stworzyliśmy przegląd ofert, z którego dowiecie się gdzie kupić najtaniej Wiedźmina 3 na PC, konsole PlayStation oraz Xbox.

Wiedźmin 3. Lista zmian aktualizacji do nowej generacji

Next-genowy Wiedźmin wprowadził bardzo dużo zmian jak na darmową aktualizacje. Gracze na PC i konsolach nowej generacji otrzymali między innymi obsługę technologii raytracing. Tekstury głównych postaci zostały przeskalowane do rozdzielczości 4K, a sama gra doczekała się mnóstwa zmian „Quality of Life” zaczerpniętych z twórczości społeczności. Patch uwzględnia zawartość z takich pecetowych modyfikacji jak The Witcher 3 HD Reworked Project, HD Monsters Reworked oraz Immersive Real-time Cutscenes.

Na PS5 oraz Xbox Series pojawią się opcje dostosowania jakość grafiki, a co za tym idzie płynności rozgrywki. Tryb Ray Tracing zapewni globalne oświetlenie ze śledzeniem promieni i okluzję otoczenia, celując w 30 klatek na sekundę. Jeśli wolelibyście grać w 60 fpsach, dostępny będzie też tryb wydajności z dynamiczną skalowaniem rozdzielczości. Warto podkreślić, że w aktualizacji zaimplementowano technologię adaptacyjnych efektów Trigger z kontrolerów DualSense

Również wydania na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch zostaną w niedalekiej przyszłości zaktualizowane. Posiadacze tych sprzętów mogą liczyć na dodatkową misję oraz szereg poprawek w balansie gry i bugfixów. Jednak na dokładną datę premiery i zawartość patchów musimy jeszcze zaczekać.

Pełną listę wprowadzanych zmian znajdziecie na stronie TheWitcher.com.


Recenzje next-genowego Wiedźmina 3

Serwis Metacritic zdążył już zagregować pierwsze recenzje Wiedzmina 3 na PlayStation 5. Next-genowe wydanie polskiego hitu otrzymało zawrotne 97/100 Metascore, co uplasowało grę w Top 1 gier 2022 roku dostępnych na PS5. Fani Wieśka mogą zacierać ręce, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że świetna produkcja stała się jeszcze lepsza.


Promocje na Wiedźmin 3 Dziki Gon

Łowcy, specjalnie dla Was wybraliśmy najlepsze promocje na pudełkowe i cyfrowe wydania gry Wiedźmin 3 Dziki Gon.

Przeceny na Wiedźmin 3 Dziki Gon w wersji PC

W poniższych tabelkach znajdziecie zestawienie najlepszych ofert na pecetowe wydanie gry:

Cena Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Gry Roku na PS4 i PS5

Posiadacze konsol PlayStation 4 i PS5 mogą kupić pudełkową wersję Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Gry Roku od 84,90 zł:


Wiedźmin 3 Dziki Gon tanio na Xbox One i Xbox Series X|S

Pudełkowe wydanie Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Gry Roku na konsole Xbox jest dostępne najtaniej w cenie 84,99 zł.


Łowcy, zamierzacie wrócić do Wiedźmina przy okazji premiery patcha next-gen?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.