Promocja na PlayerUnknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds na XOne za 19 zł w X-Kom

Cena z kodem rabatowym gaming

Microsoft Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)– 19 zł

Dostawa od 9,90 zł (Paczkomaty InPost).

Dzięki za info, murinus.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Playerunknown’s Battlegrounds na XOne za 19 zł w X-Kom"

    1. Hype bo dobra gra
     Chiny? A to jakaś inna kategoria ludzi, nie liczą się?
     BTW, zero problemu ze znalezieniem rozgrywki w dowolnym innym regionie
     Aha, boty 😀 Czego to hejterzy nie wymyślą, żeby dyskredytować czyjąś inną przyjemność. Dajcie ludziom grać, w to co lubią.

    2. Cisnąłem ostro (Top 1000 w 3 sezonach) na androidzie (wersja mobile). I dobierało zawsze boty – raz mniej raz więcej. WCALE nie przeszkadzało to w dobrej zabawie. Jak się chciało od razu w ogień to skakało się w zagęszczone miejsca i botów próżno było tam szukać. To nie CS czy Overwatch gdzie dobór bota do drużyny powoduje drastyczny spadek jakości rozgrywki tylko setka ludzi przeciwko sobie. Nawet jak zabijesz 1-3 boty to na końcu bota próżno szukać 😉

 1. o 18 zł za drogo.. pubg na Xbox jest niegrywalny, content o 70% mniejszy niż na telefonie, grafika jak z bety, lagi w menu, dopracowanie gry na Xbox widać, że skonczyło się w momencie jej premiery a teraz tylko coś zmienili w interfejsie by użytkonicy ne narzekali. dla mnie pubg na XO jest nie do przyjęcia… wiem, bo mam i na PC i na XO i n a iPadzie.

  przed chwilą właczyłem i wiecie co? dalej nie można wybierać mapy(z 4) – wybiera system losowo, z wyłaczonym crossplatformingiem po 10 minutach nie znalazł graczy a z właczonym po 3 więc pewnie PC łączy… przewaga niezła.