Persona Endless Night Collection 3-5 za 272,63 zł z wysyłką w Amazonie

Persona Endless Night Collection – Limited Edition – Playstation 4 – 63.30 EUR (272,63 zł)

Podana cena zawiera koszty wysyłki do Polski oraz podatek. 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Persona Endless Night Collection 3-5 za 272,63 zł z wysyłką w Amazonie"

  1. 270 to już trochę bardziej akceptowalna cena, bo oryginalna cena pakietu (99 euro) to totalny skok na kasę (nie zresztą pierwszy w wykonaniu Atlusa). Co najśmieszniejsze najlepszą grą z całego pakietu jest 4. która jest portem z Vity, jako jedyna posiada tryb fabularny (nie wiem jak z dlc, które były dostępne na Vicie, ale jeśli są wbudowane w pakiet to bezapelacyjnie 4 góruje nad resztą). 3 i 5 może i stoją na podobnym poziomie, ale nie mają żadnego trybu fabularnego, ilośc piosenek nie jest największa (za to liczba piosenek DLC do każdej gry już chyba przebiła podstawową ilość :>). Jeśli ktoś jest fanem Persony i nigdy nie grał w Persone 4 DAN na Vicie to myślę, że cena 270 jest całkiem OK (biorąc pod uwagę całkiem ładne wydanie), ale jeśli Persona go nie obchodzi i szuka po prostu gry rytmicznej to raczej zalecam poszukać czegoś innego.

   EDIT: Tryb VR jest bardzo kiepski (odgrywasz piosenki z perspektywy postaci tańczących w tle), więc jeśli ktoś kupuje z myślą o nim to ostrzegam.

   1. Czy aby na pewno tryb fabularny w Dancing All Night czyni pierwszy rytmiczny spin-off bazujący Personie z numerem cztery lepszym od jego naśladowców?
    Już sam fakt istnienia tego typu gry świadczy o tym, że doją tą krowę póki ludzie są skłonni kupować od niej mleko.
    Pytam, bo spotykałem się z opiniami, że ten tryb mógłby wcale nie istnieć, tak słaba jest napisana fabuła.
    No i podejrzewam, że tak jest, bo kto sięgałby po grę rytmiczną dla fabuły?

 1. Dzięki wielkie za informację. właśnie niedawno szukałem najtańszej opcji kupienia fizycznie wersji Limited. Zakupiona 🙂