Promocja na Owlboy

Owlboy na Nintendo Switch za ok. 77 zł z wysyłką do Polski w Base

Owlboy – 13,85 GBP (69,63 zł)

Wyyłka do Polski kosztuje 1,49 GBP (7,49 zł).

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Owlboy na Nintendo Switch za ok. 77 zł z wysyłką do Polski w Base"

 1. Abna bazarku 7,5 zł 🙂 to jest dopiero konsola premium, tablet w cenie ps4 pro i indyki z mnożnikiem x10 🙂

  1. Tylko, ze to jest fizyczne wydanie. A porownywanie kartridza do cyfrowej dystrybucji, to taki sredni pomysl moim zdaniem.

   1. Czy różnica między wydaniami w jakikolwiek sposób zmienia zawartość gry? Bo jeżeli to ta sama zabawa za 7 i 77 zł to taki średni pomysł, przynajmniej dla kogoś kto chce zaoszczędzić.

    1. „No nie rozumiem, jak wy możecie wydawać pieniądze na coś na co ja bym nie wydał?!” ;D

     Switch i gry na Switcha są drogie, ale nikt nikogo nie zmusza do kupowania tej konsoli i gier na nią.

    2. Nie przypominam sobie żebym pisał to co zacytowałeś. Jeżeli to ta sama gra, ale 11 razy droższa, to słaba opcja pod względem czystej opłacalności. Ma ktoś możliwość porównania treści gier w obu wydaniach?

    3. Sparafrazowałem. Co z tego, że jest ta sama treść gry, skoro jest na zupełnie innej platformie i tyle. Jak ktoś chce zaoszczędzić, to bierze na PC za 7 zł i po temacie, a jak chce zagrać na Switchu to bierze na Switchu i korzysta z oferty, która jest dostępna i tyle.
     A jak ktoś nie posiada Switcha i sama konsola go nie interesuje to porównuje suche ceny w internecie i narzeka, że drogo i nieopłacalnie. 🙂

    4. Zawsze znajdzie się też jakiś fanatyk który będzie się umierał że switch jest na tyle wyjątkowy (xD) że warto wydawać na indyki 10 razy tyle.

    5. Kupisz tu za 80zl, przejdziesz i bez problemu sprzedaz za 80zl na allegro, bo kosztuja 110zl+.
     I gra za darmo, a tak tracisz 7zl na steamie.
     Cebula lvl max 🙂

    6. Jeżeli ktoś to w ogóle będzie chciał kupić, to nie PS4, że gry idą w minuty.

    7. No właśnie mam obydwie platformy i chciałem znać zawartość gry na obu platformach, myślałem, że może na switcha tyle razy droższe bo jakaś nowsza wersja. Raczej gdzie zagram nie robi mi różnicy jeżeli to ta sama gra, więc byle najtaniej.

    8. Co z tego na jakiej platformie skoro ta sama treść? No na przykład to, że komputera nie spakuję do plecaka i nie wyciągnę podczas podróży pociągiem, czy samochodem, żeby sobie w coś pograć. Tobie to nie robi różnicy i ok, nie widzę z tym problemu i tu masz rację – wtedy rozumiem, że możesz chcieć brać tam gdzie taniej i przepraszam za nieprawidłowy odbiór Twojego posta. 🙂

    9. Grę fizyczną na Switcha możesz potem sprzedać lub wymienić. Taka różnica chociażby. To, że indyki są na tę konsolę drogie to inna sprawa.

    10. No żeby ją ktoś chciał jeszcze kupić bo w Polsce rynek switch to nisza.

    11. Teoretycznie, po pierwsze nie po to kupuję pudła żeby je sprzedawać, po drugie przy założeniu, że od razu zagram i jak zacznę to i skończę, czyli dwóch fantastycznych spekulacjach. Więc w gruncie rzeczy rozchodzi się czy wydam 7 czy 77 zł.

   2. Spoko nikomu nie bronię. Może nawet dobrze, bo przynajmniej bardzo dobre indyki mają drugie życie na Switch, a przez to twórcy zarobią więcej.

    Szkoda, że ten GPD win taki drogi bo można by pograć tanio w wiele gierek ze steam w które nie chce się grać siedząc przed PC

 2. No tak, porównywać wydanie pudełkowe do cyfrowego i to jeszcze na PC (do tego na bazarze, gdzie klucze pochodzą z różnych źródeł – a co z porównaniem do ceny na steamie?). Polecam sprawdzić cenę wydania PS4 – pudełko na ebayu za minimum 117zł. Edycja cyfrowa PS4 – cena standardowa 92zł, cena obecnie w promocji 51zł.
  Czyli co, gry na PS4 są drogie? Gry na konsole zawsze były droższe niż na PC, ktoś tu odkrył Amerykę.