Oferta dnia w cdp.pl - Battlefleet Gothic: Armada, DIRT Rally, The Division, Overwatch i inne

cdp

W ramach oferty dnia zakupicie m.in.:

Battlefleet Gothic: Armada – Edycja Specjalna (PC) – 105,29 zł płacąc przez Paypal
DIRT Rally – Legend Edition (Xbox One) – 179,99 zł płacąc przez Paypal
Tom Clancy’s The Division (PS4) – 107,99 zł płacąc przez Paypal
Overwatch: Origins Edition (PC) – 189,99 zł płacąc przez Paypal

Darmowa dostawa do kiosków Ruchu dla zamówień powyżej 50 zł. Dostawa tańszych paczek kosztuje 4 zł.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Oferta dnia w cdp.pl – Battlefleet Gothic: Armada, DIRT Rally, The Division, Overwatch i inne"

  1. Po ogarniu sebastiena loeba mam nadal ochotę na rajdy. Kupiłbym dirt rally ale przez brak cofania czasu nie sięgnę po tą pozycję – nie jestem aż taki pro a mam tylko pada.

    Ale może mi ktoś pomóc z inną grą? Mam ochotę na grę z karierą i najlepiej, żeby były to wyścigi. Kupiłem forze 6, gra mega, ale przez skopany tryb kariery sprzedałem dalej. Warto czekać na f1 2016 na xboxa? A może jakaś inna część?

    1. Jak chcesz rajdówkę, to możesz jeszcze zagrać w WRC 5, na Steamie jest demo, to sobie sprawdzisz, czy Ci się podoba. Mnie przypadła do gustu, więc nie ma co za bardzo się sugerować dość niskimi ocenami w necie. Cofania czasu nie ma, ale jest możliwość powrotu na początek sektora, więc w sumie coś podobnego. Tryb kariery dość standardowy, na pewno mniej rozbudowany od tego z Loeba. Ot wybierasz zespół, a wraz z nim kontrakt na udział w danych rajdach wchodzących w skład mistrzostw. Tradycyjnie zaczyna się od najniżej klasy, by później otrzymać propozycję startu w wyższych klasach. Ponadto jeszcze losowe warunki pogodowe, i pora dnia(niektóre rajdy mają możliwość rozegrania odcinków nocą, ale nie wszystkie jak w Loebie). Również czasem występuje niesymetryczny podział rajdu na odcinki, przykładowo jedziesz jeden, i potem strefa serwisowa, a następnie trzy, jeden po drugim, bez serwisu. Także można powiedzieć, że dość standardowa kariera dla gier rajdowych. Jeśli chodzi o rajdy to nie ma w zasadzie innych serii gier poza serią DIRT, i WRC. Teraz jeszcze doszedł Sebastien Loeb(wcześniej twórcy Loeba, robili WRC, teraz robi inne studio). W sumie możesz spróbować jeszcze ewentualnie starszych WRC(3, i 4 jak na chwilę obecną nadal są całkiem niezłe, 1 i 2 raczej już mocno się zestarzały), i starszych Dirtów, z tym, że starsze Dirty nie były grami stricte rajdowymi, a zawierały jeszcze wyścigi terenowe, buggy, zawody w robieniu tricków itp. Tyle z mojej strony.

  2. Kiedy to The Division tak staniało? ;O serwery umarły, czy co?

      1. Kupiłem i żałuję. Pograłem z 3 dni potem mi się znudziła. Fabuła denna, mapa mała, umiejętności biedne. Do tego gra pocięta na kawałki, które Ubi sprzedaje za ciężki hajs. Ta gra powinna się nazywać The Grindision bo poza chodzeniem w te same miejsca, powtarzaniem tych samych misji, robieniem ciągle tego samego i zabijaniem tych samych przeciwników nie ma w niej nic ciekawego. Jak człowiek chwilę pogra to gra zmienia się w pokemony. Jedyne co się potem robi to chodzi po darkzone i szuka lepszej broni lub materiałów aby wymaksować ekwipunek po kolejnym fenomenalnym updacie w którym zwiększono poziom broni czy też bochatera ale nic nowego nie dodano. Teraz widzę, że pierwsze rozszerzenie dodaje ścieki. Osoby które kupiły w pre-orderze z season passem teraz pewnie z wściekłości żują własne kapcie.