Obniżka na sugerowaną cenę Resident Evil 6 [Aktualizacja]

06-Resident-Evil-6Większość polskich sklepów wysyłkowych obniżyła dzisiaj cenę preordera Resident Evil 6 do 69,99zł. Spośród różnych ofert polecamy tą na Muve.plDostaniecie darmową wysyłkę kurierem oraz bonusy:  cyfrowy artbook i dodatkowy tryb Hordy.

Aktualizacja –  na wirtus.pl cena nowego Resident Evila to teraz 59,99zł. Jeżeli planujecie zakup więcej niż jednej gry, bądź też macie możliwość odbioru osobistego w Warszawie, to oferta wirtusa będzie najlepsza.

Premiera gry 22.03, będzie się ona rejestrować na steam.

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Obniżka na sugerowaną cenę Resident Evil 6 [Aktualizacja]"

  1. To oznacza, że się nie sprzedaje ;> Zdaje się, że oceny wersji konsolowej były nie najlepsze, poza tym już piątka była dość ….. mało residentowa ;D

    1. Bazowa cena na świecie (od początku) wynosi $ 39.99/£ 19.99/€ 29,99, także nic dziwnego, że obniżyli i u nas.

      Szkoda, że u nas nie zaszaleli jak na Steamie: Artbook, Soundtrack, RE5, Season Pass ;).

  2. No to ciekawostka, dlaczego w Polsce taka obnizka… Znajac Cenege, pewnie chodzi o blokade regionalna i brak kompatybilnosci z dodatkami na Steam…
    Z drugiej strony, zgodnie z opisem na muve, edycja pc jest wzbogacona o :”Wszystkie dodatki z wersji konsolowej”. Zaraz zaraz, to po co Season Pass?