X

«

»

Noworoczna Wyprzedaż Gier w Komputroniku

komputronik

Broken Sword V Klątwa Węża (PC) – 24,90 zł
Sherlock Holmes Zbrodnia i kara (PC) – 36,90 zł
Sherlock Holmes Zbrodnia i kara (PS3) – 84,90 zł
Sherlock Holmes Zbrodnia i kara (X360) – 84,90 zł
Sherlock Holmes Zbrodnia i kara (PS4) – 149,90 zł
Pro Evolution Soccer 2015 (PC) – 91,90 zł
Pro Evolution Soccer 2015 (PS3) – 119,90 zł
Pro Evolution Soccer 2015 (PS4) – 159,90 zl
Pro Evolution Soccer 2015 (XOne) – 159,90 zł
Flockers (PC) – 33,90 zł
Flockers (PS4) – 75,90 zł
Flockers (XOne) – 75,90 zł

Odbiór osobisty w wybranych salonach Komputronika jest darmowy, a koszty wysyłki kurierem zaczynają się od 9 złotych.

 • Co za parodia. Za przesłanie towaru do salonu płacę więcej niż kurierem. Odbiór w ich sklepie powinien być za darmo, nawet jeśli w danej chwili nie mają produktu na stanie!

  • Komputronik jest parodią – może 10 lat temu był to porządny sklep… dziś jest on na mojej czarnej liście. Ostatnio mimo rezerwacji Bound by Flame okazało się, że gry nie ma i nie będzie. Odebrałem hdd, który zamawiałem przy okazji (uznając, że przynajmniej zaoszczędzę na koszcie wysyłki), po czym dostałem maila z prośbą o ocenę gry. Wcześniej dostałem 2 mało zabawne maile: „[…]Dysk jest gotowy do odbioru w każdej chwili; Gra natomiast jest nieosiągalna, wycofana ze sprzedaży – wyprzedana; W jaki sposób, w tej sytuacji, zmieniamy zamówienie? Czy usunąć grę ze zlecenia, czy też zmieniamy ją na jakiś inny tytuł?.”

   oraz

   „[…] Spieszę z wyjaśnieniem, produkt istnieje na stronie z możliwością jego zamawiania do momentu, gdy ostatnie sztuki znikną ze sklepów i magazynu centralnego.

   W chwili składania zamówienia gra nie była dostępna w magazynie centralnym ani żadnym z salonów własnych, widniała (i widnieje jeszcze nadal) na stanie jednego ze sklepów franczyzowych – na stanie, co nie jest równoznaczne z posiadaniem towaru do sprzedaży. Właśnie dlatego każdy z produktów na naszej stronie ma podaną szczegółową dostępność, aktualizowaną niemalże w czasie rzeczywistym, by Klient składając zamówienie mógł mieć pogląd na dostępność i orientacyjny termin realizacji zamówienia. Zweryfikowaliśmy możliwość zamówienia u dystrybutorów, sprowadzenia bezpośrednio od producenta, jak i od współpracujących z nami firm zajmujących się sprzedażą tego typu produktów – niestety wszystkie odpowiedzi jakie do nas spłynęły, były negatywne, i stąd moja wiadomość jaką Panu przekazałem. Jest mi szczerze przykro z tego powodu, jednak nie dysponujemy, jak również nie jesteśmy w stanie sprowadzić kolejnego egzemplarza. Zamówienie zaktualizowałem wg Pan dyspozycji, w tej formie jest gotowe do odbioru, zapraszamy,”

 • Ten „sklep”, to największa porażka. Każde moje zamówienie z ostatniego czasu zostało anulowane, pomimo dostępności towaru.

 • od jakiegoś czasu rezerwacja w salonie nie jest darmowa (ostatnio płaciłem 2.49)

  • jak już pisałem to kwestia wartości zamówienia, ja w tym roku ani razu nie zapłaciłem ani grosika za odbiór u nich w salonie 🙂

 • Komputronik to dno jednym słowem:
  Porównuję ceny na skąpcu, komputronik ma darmową dostawę, więc super wybieram komputronik! Wchodzę na ich stronę żeby zamówić i okazuje się że dostawa darmowa obowiązuje ale tylko do salonu. Trudno przejdę się do salonu, wybieram salon i okazuje się że jednak dostawa jest PŁATNA, ale jeszcze nie rezygnuję. Wybieram ten salon, godze się że będzie dodatkowa opłata za dostawę do niego, wybieram płatnośc przy odbiorze w salonie kartą i co?! Okazuje się że wtedy doliczana jest DODATKOWA OPŁATA do zamówienia! Tego już za wiele wybieram inną firmę a KOMPOUTRONIK mojej kasy nie dostanie!

  Czy otwarcie drzwi w salonie komputronika jest dodatkowo płatne?

  • dostawa do salonu jest za friko od jakiejś tam kwoty zamówienia, to raczej pełna norma, kto będzie wiózł z magazynu przez pół kraju grę za 50zł ryzykując że wysyłka kosztuje tą symboliczną dyszkę a ty jej nie odbierzesz 🙂 w innych sklepach jest gorzej, akurat komputronik ze względu na sporą ilość salonów i szybką wysyłkę wychodzi in plus, a co do płatności kartą… w niektórych sklepach jak ostatnio próbowałem zamówić na święta to nawet za płatność GOTÓWKĄ chcieli ode mnie dodatkowo kasę.. to jest dopiero żal, także akurat imo komp wychodzi okej

   • Gierka za 50zł? Opisywana przeze mnie sytuacja dotyczy nie jakiejś tam gierki za kilka zł tylko dysku SSD za 400zł.

    Powtórzę pytanie:
    Czy otwarcie drzwi w salonie komputronika jest dodatkowo płatne, tak jak zamówienie do salonu i płatność kartą? Bo strach wchodzić do salonu, bo może za wyjście z niego trzeba będzie zapłacić gotówką a ktoś będzie miał przy sobie tylko kartę! ;D

    Dla porównania moje 3 zamówienia w Neoecie z odbiorem w salonie nie zawierały żadnych dodatkowych opłat (dostawa w 2 dni, powiadomienie sms o możliwości odbioru), a dotyczyły jakichś głupot typu Diablo 2 za jedyne 19zł – można? Można komputroniku!