biedronka

Już 21 kwietnia w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się nowa promocja na gry wideo. W ofercie dostępne będą wybrane gry na PC, PS3 i Xbox 360 w dwóch segmentach cenowych – po 39,99 zł oraz po 59,99 zł.

Listę dotychczas ujawnionych gier objętych promocją znajdziecie w dalszej części wpisu.

 

 

 

 

59,99 zł

X360 Batman Arkham Collection
X360 Dishonored GOTY
PS3 Mortal Kombat Komplete Edition
PC Metro Redux
PC Total War Empire i Napoleon + Shogun 2: Total War (jedno pudełko)
PC Twierdza 3 Złota Edycja + Twierdza 2 Deluxe (jedno pudełko)
PC Symulator misji ratunkowych 2016
PC Project Cars

39,99 zł

X360 Assassin’s Creed Brotherhood Edycja Specjalna
X360 Motionsports
X360 Your Shape
PS3 Enemy Front
PC Paczka Saints Row IV i Metro Last Light
PC Paczka Angry Birds Star Wars I i II
PC Grid Autosport
PC Rayman Legends

9ar285[1]

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Nowe gry w Biedronce od 21 kwietnia"

 1. Batman Collection na x360 też wydaje się rozsądnym pomysłem za 6 dych – na aledrogo każda z gier wchodzących w zestaw kosztuje koło 30-40 zł (z transportem) za używkę.

  1. Origins gołe na DVD po polsku, Arkham City GOŁE do pobrania z Xbox Live (też PL), a Arkham Asylum GOŁE ENG do zassania z Xbox Live. Średni deal.

 2. oj biednie biednie ale sr4 plus metro to może się skusze, szkoda tylko że bez dodatków

  1. Opyla, ale pamiętaj, że twórcy zapowiedzieli wydanie edycji GOTY czy czegoś podobnego ze wszystkimi dodatkami.

 3. remike! Jak robisz zdjęcie GAZETKI lub jakiegoś innego PAPIERU to zrób je jakąś aplikacją typu Office Lens Microsoftu lub nie Microsoftu CamScanner – jest to wtedy czytelne, a nie jak teraz…

  1. Wszystko świetnie widać, nic nie jest nie czytelne. Nie wiem o co Ci chodzi, kolego 🙂

  2. Popieram myślę najlepszy byłby skan, a jak ktoś mówi że jest czytelne to równie dobrze może powiedzieć że nie ma różnicy w grach pomiędzy low a ultra -_-

   1. Tak pomyslalem, ale filmy wciaz rozdaja za dysie, ba nawet za 8 zl. Czemu wiec nie dawac starszych gier za dyche-dwie? Dzieki temu idzie pochytac ‚premierowki’, ktore nigdy nie ukazaly sie normalnie.

    1. a może własnie chodzi o sprzedaz filmy schodza za ta cene a gry nie ?Jak to mowia gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze 😀

    2. Mozliwe ze masz racje, acz dobre gry w dobrej cenie schodzą prędziuchno – pewnie sam znasz z autopsji latanie po sklepach w poszukiwaniu egzemplarza.

    3. nie ponieważ wiekszość gier zakupuje na steam ze środków zdobytych z takich tam 😀 czasami jak jest cos ciekawego na łowcach w biedrze albo cd action. Tak to wogole nie patrze na gry w sklepach bo nigdy nic ciekawego nie ma

 4. Saints Row IV i Metro Last Light to będzie w wersji z kluczami steam ? Bo jak nie to ja nawet tego nie zainstaluje bo nie mam napędu.

  1. A czy te gry kiedykolwiek wyszły bez zabezpieczenia w formie steam lub w owej formie były gdzieś sprzedawane (wersje bez steam)? Raczej nie więc na bank będą miały klucze (jak większość nowych gier). Ja sam mam nadzieję na Dishonored GOTY na PC ale w cenie max 40zł ;]

   1. Akurat Metro Redux jest też drm free na gog więc wyszło bez zabezpieczenia w formie steam;). Jednak nie zmienia to postaci rzeczy, że tylko klucz steam uświadczy w pudłach pytający.

 5. Ten Grid Autosport to chyba nie na steama? Na g2a chodzi po 20 zł klucz na steama :/

  1. Jest różnica chyba między kodem z szarej strefy (lekko mówiąc), a uczciwym pudełkowym wydaniem…

 6. Jakby te gierki na pieca były po dwie dyszki, to można by się zastanowić nad zakupem paru tytułów, a tak nie ma tu nic ciekawego.