Nowa promocja na gry w Biedronce od 18 listopada

Już 18 listopada w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się nowa promocja na gry wideo. W ofercie dostępne będą wybrane gry konsolowe oraz na PC w cenach 39,99 zł – 79,90 zł/szt.

Listę dotychczas ujawnionych, wybranych tytułów objętych promocją znajdziecie w dalszej części wpisu. Dzięki za cynk, nikopl!

Komentarze do "Nowa promocja na gry w Biedronce od 18 listopada"

    1. Otóż tia. Nadal są ludzie (wliczając mnie) którzy kolekcjonują pudełka. Wyjdź ze swojego tyłka i zrozum, że nie jesteś sam na świecie.

    2. @RuinR ściągnij różowe okularki i zauważ, że każda zwykła pudełkowa edycja to 1 pusty plastik i CZASEM płytka, a nawet wersje specjalne są uboższe i droższe

    3. Jak tam zapachy z szafki fantastycznym świeżym plastikiem? Pomijam fakt, że gry zajmują co raz więcej miejsca, instalacja z 6 płyt dvd to spokojne 2h (a z neta pobierze się z 15 minut), do tego day one patch. Równie dobrze możesz sobie wydrukować tył wkładki pudełka i tyle.

    4. Obecnie fizyczna płyta jest nic nie warta. Prawdopodobnie szybciej ściągnie się gotową grę niż zainstaluje z płyty+ ściągnie patche. Wartość kolekcjonerska? Może. Zależy od tego jak ładna jest grafika na pudełku, bo jakość wykonania raczej jest wszędzie taka sama- tragiczna.

    5. Z tym to mam różnie, zwykle kupuję to co chcę na premierę, przechodzę a potem sprzedaję tracąc niewiele (PS4). A jak chcę wrócić to cyfra w promocji. Ale np. Wiedźmina 3 od premiery na PS4 mam pudełkowego, wydanie było bogate. Przy Cyberpunku 2077 też wezmę na premierę pudło, czuję, że nie będę zawiedziony. Kolega niżej pisze, że nie musi ciułać na kolejne. Ja nie widzę sensu trzymania gry po nasyceniu się nią – jeśli był tylko singiel, skoro praktycznie mogę zagrać w więcej gier nie tracąc kasy. Kto jeszcze bierze CP2077 na premierę?

  1. Far Cry’a 5 mam na PC, Assassin’s Creed Origins na PC, Rayman Legends ma PC o byłbym właśnie zainteresowany też Soul Caliburem ale właśnie na PS4. Bo takie bijatyki to tylko na konsole i na pada. A pad od Xboxa można podłączyć pod PC ale wolę pada od PSa który jest milion razy lepszy i wygodniejszy.

    1. Z opisu wynika, że tylko jedno dlc, Vive la France. Cena odrzucająca moim zdaniem, pudełkowe wersje taniej znajdziesz na allegro, a cyfrowe były po 15pln.

    1. No właśnie nie będzie naklejek. Zauważyłem 2 rzeczy, mianowicie: gry są w biedrze w maju i listopadzie, oraz dają je dzień po zakończeniu promocji na pluszaki.

 1. Jedyne gry warte ceny które można uznać za jakąś tam drobną okazję to Assasin origins i Soulcalibur, Origins teoretycznie jest do dostania w mega zbliżonej kwocie na znanym portalu aukcyjnym ale jest jeden haczyk: Zdjęcia na aukcjach mają formę poglądową, okładka może się różnić dystrybucją! Język występujący w danym tytule zawsze podany jest na aukcji. Jest to język w którym gra uruchamia się na konsoli, nie język okładki. Większość tych tańszych o 10-20złotych gierek z alledrogo pochodzi z dystrybucji rumuńskich, portugalskich, brazylijskich, niemieckich, wolę jednak dopłacić te 10zł i brać pudełkowe PL. W tym wypadku mamy cenę i tak niższą niż te z allegro(jeżeli dodamy wysyłkę) a do Biedry lecisz z buta.