Promocja na Ghost of Tsushima

Łowcy, jeśli podobnie jak my wyczekujecie momentu kiedy w konsoli PlayStation 4 zagości płyta z najnowszą grą Sucker Punch Productions, docenicie starania Allegro związane z pre-orderem Ghost of Tsushima 🙂

W ramach akcji „Nocne Premiery tylko z Allegro Smart!”, osoby posiadające aktywną subskrypcję Allegro Smart! będą mogły odebrać Ghost of Tsushima w Paczkomacie InPost już minutę po światowej premierze gry! Termin dostawy jest gwarantowany przez InPost oraz Allegro 🙂


TLDR: Nie chcecie spędzić 17 lipca w oczekiwaniu na kuriera i rozważacie zakup Ghost of Tsushima? Skorzystajcie z oferty oficjalnego sklepu Media Markt na Allegro:

Ghost of Tsushima Edycja Standardowa – 249 zł (darmowa dostawa z Allegro Smart!)

Ghost of Tsushima – ostatnia gra na wyłączność PlayStation 4!

Ghost of Tsushima zadebiutuje już w piątek (17 lipca) jako ekskluzywna gra na PlayStation 4. Produkcja przeniesie graczy w czasy feudalnej Japonii z XIII wieku. Akcja Ghost of Tsushima toczy się na tytułowej wyspie, która została najechana przez nieznających litości Mongołów. Główny bohater, Jin Sekai, jako jeden z nielicznych pozostałych przy życiu wojowników musi stanąć w szranki z przeważającymi siłami wroga. Nie jest to jednak takie proste, gdyż przeciwnicy dokładnie znają metody walki samurajów, a siły obrońców zostały mocno zdziesiątkowane.

Przygodowy sandbox akcji TPP Sucker Punch pozwoli graczom przemierzać świat zarówno pieszo, jak i konno oraz toczyć efektowne pojedynki przy użyciu broni białej i broni miotającej. Dodatkowym atutem gry ma być duży nacisk na elementy skradankowe oraz brak klasycznego systemu znaczników prowadzących graczy „za rękę”.


Promocja na Ghost of Tsushima z Allegro Smart!

Aby skorzystać z akcji promocyjnej przygotowanej we współpracy Allegro z Media Markt należy:

  1. Dołączyć do grona subskrybentów Allegro Smart!
  2. Kupić Ghost of Tsushima między 1-13 lipca (do godz. 15:00), z oferty dostępnej pod tym adresem.
  3. Wybrać Paczkomat InPost.
  4. Odebrać grę z Paczkomatu w dniu premiery (17 lipca), minutę po północy dzięki unikalnemu kodowi i numerowi telefonu, jaki przesłany zostanie poprzez e-mail oraz SMS.

Czym jest Allegro Smart!?

Allegro Smart! to specjalna usługa skierowana do kupujących na Allegro i gwarantująca nielimitowaną darmową dostawę zakupionych towarów do punktów odbioru osobistego oraz Paczkomatów InPost.

Do 19 lipca obowiązuje promocja, w ramach której roczna subskrypcja Allegro Smart kosztuje jedynie 39,90 zł!

UWAGA! Za wysyłkę Ghost of Tsushima nie odpowiada Media Markt, a Allegro oraz InPost, dlatego nawet jeśli mieliście do tej pory problemy z terminowością dostawy towaru pochodzącego z MM, tym razem możecie spać spokojnie 🙂 Jedyne o czym musicie pamiętać to złożenie zamówienia do 13 lipca.


Łowcy, co sądzicie o tego typu inicjatywach? Czy Allegro powinno częściej organizować Nocne Promocje? Wasze zdanie jest istotne zarówno, dla nas, jak i dla samego Allegro 🙂 I najważniejsze pytanie: Czy skusicie się na pre-order Ghost of Tsushima?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.