monster hunter world

Monster Hunter: World na PC od 86,44 zł z wysyłką w polskich sklepach

Komentarze do "Monster Hunter: World na PC od 86,44 zł z wysyłką w polskich sklepach"

  1. Jasne że warto, prześwietna gra ze znanej serii, choć końcówka daje tak popalić, że albo zbierasz ekipę albo kombinujesz ostro. Czyli identycznie jak w poprzednich częściach cyklu….

   1. Ale czy warto w tym sensie, że za rogiem jest olbrzymie rozszerzenie i czy nie warto poczekac na edycje kompletna? Czy ten obszerny dodatek bedzie samodzielny?

    1. Z tego co mi wiadomo, to rozszerzenie wymaga tej wersji, w której i tak masz zagwarantowane multum godzin zabawy + weźmiesz jeszcze udział w historii Geralta przeniesionej do MH: W.

 1. Gra ktoś w tego Manster Hantera? Już od dłuższego czasu ten tytuł za mną chodzi jeszcze z czasów 3DSa, niby to jakieś MMO niby system walki podobny do Dark Souls i spore bossy, ale jakoś mnie nie przekonuje, wygląda na grind-fest, a nie ma pvp, inwazji, raczej dla casualowego gracza, a nie takiego tryharda jak ja?

  1. To nie jest MMO. Możesz grać solo albo z kilkoma graczami, grind-fest jest, bo tłuczesz potworki, żeby zdobywać materiały na nowy gear. Gra dobra i dla każuala, jak i hardkorowców, bo łatwiejszych i trudniejszych potworów jest tam cała masa. Nie jest to gra dla każdego, ale jak się spodoba, to można tam spędzić kilkaset godzin.

  2. Mam bardzo małą tolerancję na powtarzalność, wręcz mam na nią alergię, ale… 412 godzin spędzonych do tej pory w tej grze świadczy o czymś wprost przeciwnym. Gra na pewno nie dla wszystkich, byłem pewny, że dla mnie również nie – jak bardzo się myliłem. W skrócie: warto!