«

»

Minecraft: Xbox One Edition za 21 zł z wysyłka do Polski z belgijskiego sklepu Microsoftu

Minecraft: Xbox One Edition – € 4,99 (21,10 zł)

Darmowa wysyłka do Polski.

 • Widzę 3 wersje, Francuska, Holenderska i Niemiecka.
  Wszystkie mają język polski?

  • Jesli masz konto ustawione na kosnoli jako PL to tak:)

 • Adrian

  UK za darmo wyskakuje hmm.

 • Warto pamiętać, że to stara wersja, a upgrade do tej nowszej (która ma crossplay z PC i Pocket Edition) był bodajże do końca stycznia.

  • Dla dziecka będzie w sam raz 🙂 ale dzięki za info

   • Jeśli do dziecka to może wspomnę, ze ta stara wersja nie ma języka polskiego – a w każdym razie wnioskuję po tym, że na pudełku jest napisane „Gra w angielskiej wersji językowej”. Sam tej wersji nie mam, ale widziałem niejednokrotnie w sklepach z tą właśnie informacją na okładce.

    • ZZD

     Niech się dziecko uczy językóff 🙂

  • Możesz rozwinąć temat, albo podrzucić źródło? Bo szczerze nie słyszałem nic o takim obrocie spraw i z tego co wiem to wszelkie nowe wersje to po prostu: podstawka + paczki z modami/skinami, które można dokupić

   • Tom Eczek

    Na XboX mamy 2 wersje Minecraft – stary to Minecraft XBox One Edition – jest on grywalny, dużo osób gra, ma multi, ale jest ograniczony tylko do konsoli. Ma pakiety dodatkowe, ale mało no i tyle w temacie (aa wersja PL już jest i działa normalnie mimo że na pudełku nie było takiej informacji). I tak jak ktoś wspomniał jeżeli miałeś wersję XBOX One – do jakiegoś czasu mogłeś pobrać tą nową wersje co jest teraz w sklepie (tylko w sklepie MS w wersji digital). Ta nowa wersja jest z crossplay (można grać z posiadaczami PE i W10 Edition). Dodatkowo w tej wersji działa również klawiatura i myszka co warto odnotować. I jest splitscreen. Wersja PL.

    Aa co do dodatków które zakupiłem do starej wersji MC – na moim koncie działają w nowej wersji (tekstury i skiny). Natomiast o dziwo mój syn na swoim koncie nie ma do nich wjazdu.

   • Na XOne wyszły dwie wersje: stara, Xbox One Edition, będąca właściwie tym samym co Xbox 360 Edition, bez crossplaya z PC; i nowa z bodajże 2017 roku, będąca portem Windows 10 Edition, która ma nieograniczone światy, jest po polsku, i ma crossplay z Win10 Edition oraz Pocket Edition. Do chyba końca stycznia był możliwy upgrade do tej nowej wersji po przegraniu bodajże 5 godzin na starej, ale teraz funkcjonują jak dwie oddzielne gry, a Xbox One Edition jest już niewspierana. Ta nowa edycja nazywa się po prostu Minecraft, bez żadnego podtytułu. Także na samym Xbox Live są Minecraft (nowy na XONE), Minecraft Xbox One Edition (stary na XONE), Minecraft Windows 10 Edition (wersja na PC, to samo co na XONE, ale ma oddzielny zestaw osiągnięć), Minecraft: Pocket Edition (u mnie Kindle Fire Edition, mam wersję z Amazon Appstore) i Minecraft: Xbox 360 Edition (wersja na 360, jest tylko jedna).

 • Piotr Haśko

  A powie mi ktoś czy da się to z poziomu sklepu kupić jak w pl mieszkam