Tomb Raider Collector’s Edition na X360 – £34.98
WRC3 Steering Wheel Bundle na PS3 – £17.59 (zestaw zawiera kierownicę, do której wpina się kontroler)
Machinarium Collector’s Edition na PC – £9.98
Virtue’s Last Reward na 3DS – £15.98, na PSV – £16.98
TES V: Skyrim na PS3 i X360 – £13.98

Resztę ofert, w tym głównie powtórki z powszednich tygodni, znajdziecie na stronie sklepu. Zajrzyjcie też do oferty „2 gry za £25„, do której ostatnio dołączył Far Cry 3 na PS3 i X360. Wysyłka do Polski jest darmowa.

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Mega Monday (18 sierpnia) – Skyrim za £14 (ok. 70 zł)"

 1. Zamawiał ktoś u nich kolekcjonerki? Jak wygląda czas wysyłki? Słyszałem, że większe paczki rozsyłają kurierem… Zamawiałem u nich dotychczas same gry, które rozsyłali pocztą i czas oczekiwania wynosił 3-4 tygodnie. Jednakże wiele osób informowało o zaginięciu paczek.

  1. Nie wiem czy kolekcjonerki wysyłają kurierem, ale zwykłe przesyłki lecą pocztą lub inpostem. Z tymi pierwszymi nie ma problemu i dochodzą w jakieś 2 tygodnie. Gorzej jak trafisz na drugich, bo można czekać miesiąc, a paczki czasami giną. Na szczęście support Zavvi nie robi problemów z reklamacjami, tylko działają trochę wolno.

  2. Mi kurierem wysłali Hitmana EK i miałem pełny tracking, mimo że brałem tą darmową. Kilka dni temu zamówiłem Tomb Raider EK i mam tylko tracking częściowy jak przy tych mniejszych przesyłkach, więc pewnie wysłali to normalnie, chociaż nie wiem jak chcą to zmieścić w liście, więc pewnie wyślą w Polsce paczką. Żadna paczka (nawet te wysyłane zwykłym listem) mi nie zginęła, a trochę już od nich zamawiałem. Problemem jest tylko czas oczekiwania: 2-4 tygodnie.

 2. @ sergeron >> Dostaniesz to jako tzw. pakiet
  Do mnie niedawno paczuszka o wymiarach 20x16x11 cm przyszła Poczta Polską jako właśnie pakiet. Była awizowana, bo listonosz siłą rzeczy do skrzynki tego włożyć nie mógł, ale nie jest to też przesyłka w pełni rejestrowana. Na stronie zamówienia można się właściwie tylko dowiedzieć, że dotarła do naszej granicy a dalej to już pozostaje czekać.
  Ja póki co od czerwca złożyłem 3 zamówienia w Zavvi i wszystkie dotarły. Najdłużej rzeczywiście szło to, które dostało się u nas w ręce InPostu.

  1. Dzięki za info. Do naszej granicy doszła przedwczoraj według trackmail.co.uk, więc pewnie za 2-3 tygodnie będzie u mnie.

 3. Jak sprawdzić ten tracking? Ja zamówiłem z tydzień temu EK Batmana, ale w szczegółach zamówienia jest tylko informacja, że wysłano.

  1. Powinieneś dostać maila od zavvi zatytułowanego „Order Despatched”. Tam jest tracking number, który wpisuje się na stronę trackmail.co.uk i dostaje się info.